Takım tornavida

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Takım Tornavida tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Takım tornavida?

Bazıları da çok sinir bozucu buluyor çünkü bir takım tornavida gürültü seviyesi son derece yüksek. Ancak burada da sorunla ilgilenen ve bir çözüm üzerinde çalışan üreticiler var.

Kesme uzunluğu için, yaklaşık beş ila yedi santimetre kılıcın uzunluğundan çıkarılmalıdır. Kılıç uzunluğu her zaman bireysel ihtiyaçlara ve uygulama alanına göre seçilmelidir.

Zincir, motor tarafından santrifüj bir debriyaj ile tahrik edilen bir dizi testere dişidir. Zincir zaman içinde yıprandığından, yağlama yağı kullanılması gereklidir. Yağlama yağı, genellikle bir karışım yağlaması ile çalışan iki zamanlı benzinli motordan gelir. Yağlama yağı zaten benzinde bulunur. Elektrik motorlu makineler için yağlama yağı ayrı olarak doldurulmalıdır. Zincir buzlu odun veya buzun kendisini kesebilir. Bazı modeller beton blokların bölünmesi için de uygundur.

takım tornavida ile kaza ve yaralanmaları önlemek için, güvenlikle ilgili dikkate alınması gereken birkaç nokta vardır. Kesme koruma pantolonları, güvenlik gözlükleri, benzinli cihazlar için işitme koruması, deri eldivenler, sağlam giysiler ve sağlam ayakkabılar gibi koruyucu giysiler giydiğinizden emin olun. Elektrikli testereyi iki elinizle tutamaklara sıkıca tutun ve vücuda yakın bir şekilde yönlendirin. Bacakların biraz ayrı olduğu ve ayakların hafifçe dengelendiği güvenli bir stand ile ek destek sağlarsınız. Kesme sırasında ahşap ve dalların kaymasını önlemek için bir saka atı kullanın. Ayrıca tepegözden kaçının ve tehlike bölgesinde kimsenin olmadığından emin olun.

Testere için, elbette sapın sol tarafındaki yuvarlak bir kilitleme düğmesine ve saptaki gerçek tetikleyiciye matkapla çok benzer şekilde basmalısınız! Tabii ki, bu da sorunsuz çalışır, makineyi kontrol altında tutarsanız, başparmağınız sağdayken kilitleme düğmesine basabilirsiniz.

Verim kesimi: Bu kesim özellikle meyve ağaçları için uygundur. Meyve oluşumunu teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Burada ağaç tepesi inceltilmeli, böylece odak meyve taşıyan dallara akmalıdır.

Kablolu bir testereye neden bu kadar çok para harcamalısınız?? En güçlü olanı arıyorsanız, bu piyasadaki en iyi elektrikli takım tornavida. Çoğu kablosuz modeli kolaylıkla aşar ve pille çalışan bir modelin aksine, evinizdeki soket tarafından çalıştırıldığı için zaman içinde performansı kaybetmez.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku