Pimli kıl testere bıçağı

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Pimli Kıl Testere Bıçağı tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Pimli kıl testere bıçağı?

Ve elbette iyi bir pimli kıl testere bıçağı olağan güvenlik bileşenlerine sahip olması gerekir. Bağımsız elektrik test raporlarında güvenlik çok önemli bir rol oynar, çünkü biriyle uğraşırken hayatı tehdit eden yaralanmalar meydana gelebilir. El koruması ile bağlantılı olarak adlandırılan zincir freni (tencenin ortasındaki sapın hemen önünde çatlak), daha sonra yukarı doğru yırtıldığında tetiklenmesi gereken ortak güvenlik bileşenlerinden biridir. Başka bir güvenlik cihazı, zincir yırtıldığında testerenin kontrolsüz bir şekilde dönmesini önleyen zincir tutucu pimidir. Başka bir güvenlik cihazı, ekilecek ahşabı sabitlemek ve testereden kontrolsüz vuruşu azaltmak için kullanılan pençe durdurmasıdır. Ek olarak, pençe duraklı kasa bir kaldıraç etkisi elde edebilir ve böylece testere üzerinde daha fazla baskı uygulayabilir. Bu ve diğer güvenlik cihazları elbette elektrik karşılaştırma modellerimizde mevcuttur.

Pratik testte, her testere aynı kalınlıkta on ağaç dilimini aynı çapta kesmek zorunda kaldı. Bunun için gereken süre ölçüldü, bu da güçlü motorlara avantaj sağladı

Bitki kesimi: Yeni entegre ağaçlar iyi büyümeli ve aynı zamanda güçlü bir taç oluşturmalıdır. Ana sürücüyü azaltmanız gerekir ve ek üç ila dört yardımcı sürücü gereklidir.

pimli kıl testere bıçağı: Tüm Stihl'ler Bu, tüm kontrollerin ve sapın üstte durduğu anlamına gelir. Terime rağmen, kişi her zaman iki el ile tutulmalıdır. Bunun nedeni, diğer şeylerin yanı sıra, sigorta olarak da bilinen fren ve gaz kelebeği kolunun da üstte olmasıdır. Çoğunlukla yüksek ağırlık, birinin iki el ile tutulduğu anlamına gelir.

Kılıç ve testere zinciri yüksek kaliteli cihazlarla değiştirilebilir. Testere zinciri zaman içinde keskinliği kaybeder. Bununla birlikte, yuvarlak bir dosya ile keskinleştirme nispeten karmaşıktır, yanlış kullanılırsa hasar oluşabilir.

Bir derinlik sınırlayıcı göstergesinin mandreli bunun için çok uygundur, minimum oluk derinliğini kontrol etmek için de kullanılabilir. Bu, kılıcın her noktasında altı milimetredir. Bu minimum değer az olur olmaz, zincirdeki tahrik bağlantılarına zarar verme riski artar ve ayrıca zincirin kılıçtan atlaması riski de artar. Kılıcın bir sapma yıldızı varsa, kiri sapma yıldızına taşımamak için oluk yıldızdan arkaya doğru temizlenmelidir. Ayrıca, güvenilir bir yağ akışı sağlamak için kılıçtaki yağ giriş delikleri her zaman serbest tutulmalıdır.

pimli kıl testere bıçağı, profesyonel kullanıcılar arasında popüler değildir - çünkü bir benzinli motorun performansına ayak uyduramaz. Bu cihazların avantajı, benzine ve önemli ölçüde daha düşük hacme ihtiyaç duymamalarıdır. Ek olarak, bu modeller önemli ölçüde daha hafiftir ve bu nedenle kullanımı daha iyidir. Bununla birlikte, büyük dezavantaj, bir güç bağlantısı olması gerektiğidir - bu doğal olarak ormanda veya tahsislerde düz düşer. Kablosuz motorlu testereler de var - ama çok az güce sahipler.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku