Mur cell benzinli testere

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Mur Cell Benzinli Testere tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Mur cell benzinli testere?

mur cell benzinli testere keskinleştirin: Zaman zaman testereyi keskinleştirmek gerekir. Künt bir testere ile çalışacak olsaydınız, iş çok daha karmaşık olurdu ve daha fazla zamana mal olacaktı. Ayrıca, daha büyük bir kaza riski olacaktır. Bunları keskinleştirmek istiyorsanız, yuvarlak bir dosya kullanmak en iyisidir. Alternatif olarak, taşlama işini bir profesyonele bırakma seçeneğiniz vardır.

Arka kolun üst tarafında gerçek gaz kolu bulacaksınız. Gaz kelebeğine basmadan gaz kelebeğini çalıştıramazsınız. Bu bakımdan, motor sadece rölantide çalışır, ancak zincir durur. Her şeyden önce, gaz kilidi yanlış kullanımı önler. Aynı şekilde, bu kasıtsız gaz vermekten kaçınmalıdır.

Pratik testte, deneyimli denetçiler her zaman sınırlı motor gücünü fark ettiler; Husqvarna, ortak ve Ryobi kendilerini Stihl, Solo ve Dolmar'ın test örneklerinden bile daha ağır buldular. Gude zaten güçle koşamaz.

mur cell benzinli testere ile kazaları önlemek için, cihazın mümkün olduğunca fazla güvenlik önlemi alması gerekir. Özellikle olumlu olanlar genellikle az sayıda güvenlik fonksiyonu ile donatılmıştır. Bu nedenle, aşağıdaki işlevler eksikse satın almayı önermiyoruz:

İlgili: Bazı makineler, motor freni takılmadığında çalışan bir testere zinciri ile başladı. Sadece gaz kelebeği kavradıktan sonra testere zinciri daha sonra boş kaldı. Testçiler ve Tüv Rheinland bunu bir güvenlik riski olarak değerlendirdi.

Kesme setinin durumunu değerlendirmek için kılıcı sökmek gerekir. Bu amaçla, çoğu modelde zincir dişlisi kapağında bulunan iki somun, kombinasyon anahtarı ile serbest bırakılır. Bundan önce, zincir gerdirme cıvatası tamamen gevşetilmelidir, böylece kesme seti motor ünitesinden kolayca ayrılabilir. Zincir dişlisi kapağının altında veya üzerinde kir varsa, kaba bir fırça veya fırça ile çıkarılabilir.

Zincir hızı saniyede metre cinsinden verilir. Watt ile birlikte, elektrik mur cell benzinli testere uygulayabileceği kuvvete karar verir. Bu nedenle düşük zincir hızlarında güçlü bir şekilde motorize edilir, bu nedenle her zaman elektrik çekme gücünün olmadığı hissini bırakır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku