Avuç içi tornavida

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Avuç Içi Tornavida tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Avuç içi tornavida?

Güvenlik konusunda, elbette avuç içi tornavida birkaç koruyucu cihaz vardır. Bir yandan üstte ana anahtar, aslında bir düğme var. Testere hiç çalıştırılamayacak şekilde önce bu preslenmelidir. Testere biraz daha uzun başlatılmazsa, ana anahtar da otomatik olarak kapanır. Bu, çalışma sırasında kısa testere molalarında da olur. Bunun bazı kullanıcıları rahatsız ettiğini biliyorum, ancak her seferinde bir düğmeye basarak testereyi etkinleştirmenin can sıkıcı olduğunu görmedim.

Otomatik zincir gerilimi daha az avantajlıdır. Ayar cihazı plastikten yapılmıştır ve bu nedenle çok dayanıklı değildir. Bazı alıcılar, birkaç iş atamasından sonra zincir gergisinin koptuğunu ve zincirin doğru gerginliğinin artık garanti edilmediğini bildirmektedir.

Çalışmaya başlamadan önce testere zincirini doğru şekilde sıkıştırmanız gerekir. Optimum rölanti hızını ayarlamak da aynı derecede önemlidir. Bu, testere bıçağının rölanti gazında çalışmaya devam etmesini önler. Bununla birlikte, hız çok düşük olduğu için motor bitmemelidir.

Motorlu avuç içi tornavida, her yerde kullanılabilen güçlü ve çevik bir araçtır. Ormanda ağaçların kesilmesi veya büyük bir toprak parçasının çalılardan kurtarılması gerekip gerekmediği, motorlu testere herhangi bir yerde kullanıma hazırdır ve bir güç kaynağı gerektirir. Kim ...

Bir membran karbüratör için bir ayarın nasıl çalıştığını kısaca özetleyeceğiz. Bununla birlikte, her üreticinin testerelerini farklı şekilde oluşturduğunu ve ayarın modelimizden farklı olabileceğini belirtmeliyiz.

Benzin cihazlarının bir başka avantajı da genellikle sahaya getirilir: STIHL cihazları profesyonel bir ortamda günde birkaç saat sürekli çalışırsa, en az pili tutun - ayrıca zaman aralığı, yakıt ikmali için ihtiyacınız olduğunu, önemli ölçüde daha büyük, bir tanka birkaç litre benzin yatırırsanız. Ancak topallayan her şey iyi bir karşılaştırma değildir: Birincisi, STIHL pil sistemleri temel olarak hızlı bir şarj fonksiyonuna sahiptir ve ikincisi, hiçbir profesyonel orman işçisi, benzinli motor testeresi için yedek bir kutu olmadan çalışma gününe başlamaz. E eşdeğeri, her elektrikli cihaz için çalışma süresini neredeyse istediğiniz gibi uzattığınız yedek pillerdir. İş yerinde motorlu testereleri ve benzeri ekipmanları işleyen herkes, tam şarjlı elektrikli testerenin genellikle tamamen yakıtlı bir motorlu testereden önemli ölçüde daha hafif olduğunu takdir eder.

Sürüş türünden bağımsız olarak avuç içi tornavida en tehlikeli bahçe araçlarından biridir. Yaralanma riski, özellikle deneyimsiz kullanıcılar için yüksektir, ancak dikkatli çalışma ve iyi kişisel koruyucu ekipmanlarla azaltılabilir. Elektrik sistemi ile çalışırken, özel kişiler için koruyucu giysi giymek zorunlu değildir, ancak şiddetle tavsiye edilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku