Avon cımbız seti

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Avon Cımbız Seti tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Avon cımbız seti?

Bir Elektro avon cımbız seti sadece orman işçileri ve büyük toprak sahipleri için bir şey değildir, aynı zamanda iyi stoklanmış herhangi bir evde eksik olmamalıdır. Dalları ve dalları zahmetli bir şekilde parçalamak yerine, bu çalışma sadece bir elektrik yardımıyla hızlı bir şekilde devam etmekle kalmaz, aynı zamanda eğlenceli de olabilir.

Bununla birlikte, testereniz için ideal olandan önemli ölçüde daha büyük suşlar üzerinde düzenli olarak çalışıyorsanız, işi bir trende yapabilmeniz için testerenizi daha uzun bir kılıçla donatmalısınız.

Elektrikli Kruger testeresi, otomatik zincir yağlama gibi birçok yararlı işleve sahiptir. Bu, cihazın rahat bakımını sağlar ve operatöre zaman kazandırır. Başlatmayı yanlışlıkla başlatma işlevi yaralanmalara karşı korur.

Boyuna motorlu avon cımbız seti genellikle biraz daha pahalıdır, ancak bazı avantajları vardır. Boyuna yönde monte edilen motor, ağırlık ergonomisi ve kullanımı için çok uygun bir el pozisyonu sağlar. Bir el motor bloğunun önünde ve diğeri arkasında olduğundan, uzunlamasına motorlu elektrikli olanlar özellikle iyi dengelenebilir.

Banka havalesi ile ödeme yaparken, fatura tutarını hesabımıza ödersiniz. Bu hesabımıza alınır alınmaz mallar sevk edilecektir. Lütfen onay e-postasıyla size gönderilen sipariş numarasını unutmayın. kullanımda belirtilecektir.

Zincir, motor tarafından santrifüj bir debriyaj ile tahrik edilen bir dizi testere dişidir. Zincir zaman içinde yıprandığından, yağlama yağı kullanılması gereklidir. Yağlama yağı, genellikle bir karışım yağlaması ile çalışan iki zamanlı benzinli motordan gelir. Yağlama yağı zaten benzinde bulunur. Elektrik motorlu makineler için yağlama yağı ayrı olarak doldurulmalıdır. Zincir buzlu odun veya buzun kendisini kesebilir. Bazı modeller beton blokların bölünmesi için de uygundur.

Pil avon cımbız seti elektriğe benzer şekilde çalışır. Buradaki tek fark, elektriğin doğrudan bir güç kaynağına bağlanmasıdır. Pil bir pil yardımıyla çalışır. Bu pil kullanılmadan önce şarj edilmelidir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku