Attlas kırıcı

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Attlas Kırıcı tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Attlas kırıcı?

Güç bağlantınız nerede olursa olsun, elektrikli bir attlas kırıcı kullanmaya değer. Bu özellikle yönetilebilir bahçe arazileri üzerinde daha küçük çalışmalar yapılması durumunda geçerlidir. Bu, çıkıntılı dalların veya ağaç uçlarının kesilmesine veya daha küçük ağaçların kesilmesine izin verir. Elektrikli bir, daha küçük doğrama işleri için de kullanılabilir, örneğin bir sonraki bahçe kulübesi için traversleri görmek için.

Birçok alıcı, başlangıç sıklığını ve testerenin düşük ağırlığını övüyor. Entegre titreşim damperi ve rahat tek kollu kontrol ile yeni başlayanlar yakacak odun ve ağaç bakımını kolayca parçalayabilir.

Pratik testte, deneyimli denetçiler her zaman sınırlı motor gücünü fark ettiler; Husqvarna, ortak ve Ryobi kendilerini Stihl, Solo ve Dolmar'ın test örneklerinden bile daha ağır buldular. Gude zaten güçle koşamaz.

STIHL'den attlas kırıcı, yüksek uygulama konforunu, basit çalışmayı ve akıllı özellikleri ustaca birleştirir. Standart ekipman, ergonomik yumuşak sap, STIHL titreşim önleyici sistem, aletsiz zincir hızlı sıkıştırma sistemi, kendinden tetiklemeli zincir freni STIHL QuickStop Super ve zincir yağının hedeflenen taşınması için STIHL Ematik sistemini içerir. Özellikle sizin için pratik: yağ seviyesi şeffaf yağ deposunda her zaman okunabilir. Daha fazla ürün detayı ve uygun aksesuarlar, istediğiniz modeli kolay ve rahat bir şekilde sipariş edebileceğiniz STIHL çevrimiçi mağazasında bulunabilir.

Ağaç eğimli değilse, gövdenin yanında durur ve yukarı bakarsınız. Çoğu şube nerede? Ağaç dalın en güçlü olduğu ve dolayısıyla kütlenin en yüksek olduğu yöne daha kolay düşer.

Zinciri ne sıklıkta yeniden germek zorundayım? Zincirlerin düzenli olarak gerilmesi kılıç üzerinde daha az aşınmaya neden olur ve zincirin atlamasını önler. Kolayca ve genellikle alet kullanmadan hızlı bırakma cihazının üzerine sıkıştırabilirsiniz. Zincir yağı da önemlidir. Çünkü yağ kesmeden, ray ve zincirin erken ucu anlamına gelir. Otomatik zincir yağlaması ve yağ deposundaki görüntüleme penceresi de bakımı kolaylaştırır.

Benzin attlas kırıcı karşılığında elektrik sessizdir çünkü motorsuz çalıştırılır. Bu nedenle, aynı zamanda kokusuz ve daha çevre dostu bir varyanttır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku