Arpa kırıcı

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Arpa Kırıcı tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Arpa kırıcı?

Testere dişleri olan bir zincir piston üzerine gerilir, bu da pistonun hareketi ile hareket ettirilir. Malzemeler zincir hareket ettirilerek kesilebilir. arpa kırıcı genellikle ahşabı daha küçük parçalarda görmek için kullanılır. Ancak diğer malzemeleri ayırmak için de kullanılabilir. Bir testerenin en basit varyantı, kullanıcının ahşabı kesmek için testere bıçağını hareket ettirmesi gereken sıradan el testeresidir.

Temel olarak, zincir frenler tüm daha modern cihazlara standart olarak monte edilir. Ancak özellikle eski, kullanılmış bir testere satın alırken, gelecekteki testerenizin bir zincir fren taktığından emin olmalısınız.

İçin uygun... yakın dövüş ve sihir karışımı. Ancak astrologların ve mahkumların aksine, itirafçı onlara bir parmak nişanıyla bakar ve bu nedenle beceri değeri sayesinde hızlı bir şekilde çalışabileceği inanç temelli büyülere sahiptir. Ancak, sadece savunma büyüleriyle başlar. Önce sihirli saldırılar edinilmelidir.

Dezavantajları: arpa kırıcı için her zaman bir güç bağlantısına ve ilgili uzatma kablolarına ihtiyacınız vardır. Bu nedenle, esnek olarak kullanılamazlar. Bununla birlikte, bazı üreticiler de bir pil sunmaktadır. Bununla birlikte, güç ve performans açısından, benzin testerelerine ayak uyduramaz. Çok kalın bir ağaç görmek istiyorsanız, benzinli bir varyant kullansanız iyi olur.

Zincir frenler veya emniyet cıvataları gibi güvenlik hususları da satın alma kararı için önemli olmalıdır. Kullanım, cihazda eğlence için de önemli bir faktördür. Basit kullanım (kolu? Zincir gerginliği?) ve tolere edilebilir bir ağırlık en azından küçük motorun performansı kadar önemlidir.

Küçük bir testere rayı genellikle teleskopik motorlu testere için kullanılır, çünkü yüksekliği daha kolaydır. Teleskopik testereler kullanılırken en büyük avantaj, testere işinin yapılabileceği artan güvenliktir - bunun için ağaçta merdiven veya güvenlik gerekmez.

Yanma ve gaz sıkıştırma temelinde çalışan bir benzinli motordur. Bunun için gerekli karışım, arpa kırıcı muhafazası altında bulunan ilgili bir benzin deposundan sağlanır. Benzin deposu, kullanım talimatlarında belirtilen benzin karışımı ile doldurulur. Bu, geleneksel benzin istasyonlarından satın alınabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku