Anıl çekiç

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Anıl çekiç tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Anıl çekiç?

Testere zincirimi en iyi şekilde nasıl keskinleştirebilirim?? Elektrikli testerenizle çalışırken kendinize bu soruyu er ya da geç sormanız gerekecektir. anıl çekiç daha düzenli kullanırsanız veya kendinizi dosyalamaktan kurtarmak istiyorsanız, testere zinciri öğütücü sadece bir şeydir.

üretim sırasında zaten gerilmiş. Bir yıldız ray ile, bağlantı bağlantıları ve dişler kılavuz rayının altına sıkıca tutturulduğunda zincir gerçekten gerilir. Mermili bir testere ise, gevşek bağlantı bağlantılarının alt kısımları sadece kılavuz rayının alt tarafına dokunmalıdır. Her iki ray tipi için de geçerlidir: Zincir sarkarsa, gerginlik arttırılmalıdır. Ayrıca, testere zinciri kesildikten hemen sonra asla tekrar gerilmemelidir. Hala sıcak durumda olduğundan, soğuduktan sonra gerginlik çok yüksek olacaktır. Son olarak, zincirin hala elle çekilip çekilemeyeceği kontrol edilmelidir. Değilse, çok sıkı oturur - vida biraz gevşetilmelidir.

Bu, uygulama alanına bağlıdır, kesilecek ahşabın çapı belirleyicidir. İşleme çapının yarısı çoğu durumda ray uzunluğu için yeterlidir.

Pil ve elektrikli anıl çekiç olduğu gibi, benzin alanında birkaç farklı model vardır. Bu benzin karşılaştırmasında, popüler modeller sunuyoruz ve ayrıca benzin hakkında faydalı ipuçları ve bilgiler veriyoruz

Bir sonraki adımda artık maksimum hızı kontrol edersiniz ve gerekirse H vidasını ayarlarsınız. Son olarak, rölantide tekrar kontrol etmeniz ve gerekirse tekrar ayarlamanız gerekir ve karbüratörünüz zaten ayarlanmıştır.

Elektrikli testere muhafazası, kablo marş ile çalıştırılabilen iki zamanlı tahrik motoruna ev sahipliği yapar. Bir testere kılıcı muhafazanın önüne tutturulur ve bir testere zinciri ile yayılır. Bu, santrifüj bir debriyaj yardımıyla tahrik edilir ve yalnızca gaz kolu çalıştırıldığında hareket ettirilir.

Motorlu bir anıl çekiç sadece profesyonel ormancılık işleri için değil, aynı zamanda özel kullanımda da yaygın olarak kullanılmaktadır. Şömineniz için yakacak odun veya bahçede ateş görmek istiyorsanız ideal bir araçtır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku