Alko motorlu testere

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Alko Motorlu Testere tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Alko motorlu testere?

Pille çalışan alko motorlu testere, en düşük kılıç uzunluğuna ve performansına sahip oldukları için daha küçük bahçe işleri (küçük ağaçlar, çitler, ahşap parçaları) için daha uygundur. Bu motorlu testerenin en büyük avantajı, testereyi bir soketin menzili dışında da kullanabilmenizdir.

Zincirin güçlendirilmesi: Düzgün çalışması için zincirin sık sık sık sık sık sık sıkılması gerekir. Stihl tarafından entegre edilen yan zincir gerginliği bu işi birkaç saniye içinde yapar.

Bu cihaz zincirin belirli bir hızda çalışmaya başlamasına neden olur. Zincir tamamen boş. Santrifüj debriyajın bir başka görevi, zincir freninin kayma yoluyla aşırı yüklenmesini veya tetiklenmesini önlemesidir, böylece motor durmaz.

alko motorlu testere doğru şekilde kullanılmasına ek olarak, uzun süre iyi hizmet vermesi için bakım kaçınılmazdır. Bakım sırasında motorun kapalı olması ve elektrik fişinin çekilmesi önemlidir.

Titreşim damperi: Titreşim uzun vadede özellikle rahatsız edici olabilir. Özellikle orman işlerinde sürekli kullanıldığında, bu dolaşım bozukluklarına yol açabilir, bu nedenle antivibrasyon elemanları olarak adlandırılan titreşimlerin çoğunu mantıklı ve korur.

Konum seçimi belirler: Testere ile ormana (zaman zaman) gitmek istiyorsanız, içten yanmalı motorun etrafında bir yol yoktur. Sadece ağaçları kesmek istemiyorsanız, aynı zamanda (bazen) onları da düşürdüyseniz, iki zamanlı da ilk tercihtir.

Atlama başlangıcı: alko motorlu testere genellikle atlama başlangıcıdır veya. hızlı bir başlangıç ile donatılmıştır. Bu, cihazı başlatmanızı kolaylaştırır. Testere uzun süre saklanmışsa veya ortam sıcaklığı düşükse, başlangıç yardımı özellikle avantajlıdır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku