Akülü raspalama

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Akülü Raspalama tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Akülü raspalama?

Benzin akülü raspalama hakkında konuşurken, birçok kullanıcı önce benzinli motorlu testereleriyle kule yüksek ağaçlarını indiren özlü adamları düşünüyor. Ancak sadece ormandaki profesyoneller benzinli testere için değerli bir yardımcı bulmuyor. Benzin ayrıca hobi bahçıvanlarını ağaçlarını bahçede tutmada destekler. Bu makalede, bir benzin için neyin önemli olduğunu, hangi markaların şu anda popüler olduğunu ve satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Artık testereye ihtiyacınız olmaz, zinciri gevşetmelisiniz. Sonuçta, dinlenirken tekrar soğur ve birlikte küçülür. Şimdi onları çok fazla uzattıysanız, bu aşınmaya ve yıpranmaya yol açabilir.

Zincir anlaşmayacak şekilde, kullanımdan sonra ve daha sonra depolama sırasında zincirin biraz gevşediğinden emin olmalısınız. Önemli olan gerginlik altında olmaması gerektiğidir. Bunu yapmak için, zincir gergisindeki zincir biraz gevşer ve daha sonra bir sonraki kullanıma kadar güvenle saklayabilirsiniz.

Avantajları: kılıç uzunluğu ile motor gücü arasındaki dengedir. Birçok alıcı, bu elektrikli akülü raspalama beklentilerini tam olarak karşıladığını ve üreticinin sözünü tuttuğunu belirtiyor.

Zincir fren: Ön el korumasında zincir frenini tetikleyen bir tutma borusudur. Mekanizma yaylar, diz kolları, testerenin arkasına benzer bir fren bandından oluşur.

Aletsiz zincir gerginliği için birçok alıcının daha az sevdiği plastik bir tekerlek kuruldu. Sıkıştırma mekanizması, cılız birçok kullanıcıya görünür. Zincir gerginliği daha sık kaybeder ve ayarlanması gerekir.

İncelenen akülü raspalama zaten orman işçileri, peyzaj bahçıvanları ve çiftçiler gibi profesyoneller için tasarlanmıştır. Ancak bu testereler, evdeki bir fırının bazı sahiplerinin de ilgisini çekiyor - örneğin, odun almak için ormana girdiklerinde. Bu nedenle test esas olarak, kesilen ağaçlar hala kesilmeli veya daha küçük ağaçlar kesilmelidir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku