Akülü motorlu testere

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Akülü Motorlu Testere tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Akülü motorlu testere?

Kullanım kolaylığı ve işlevsellik: Ağırlığın değerlendirilmesiyle başlıyoruz ve akülü motorlu testere temizlenmesi ile sona eriyoruz. Arada, zincirlerin gerilmesinin veya yeniden gerilmesinin basitçe çalışıp çalışmadığını da değerlendiriyoruz. Şarj süresi ne kadar sürer ve pil şarjı ne kadar sürer? Zincir yağının kolayca doldurulup doldurulamayacağı ve yağ seviyesini iyi görüp göremeyeceğiniz, yani yağın dökülmemesi için tank ne zaman dolu olduğu da çok önemlidir.

El korumasının diğer testerelere kıyasla açılmasının nispeten zor olduğunu belirtmeliyim. Başlangıçta, onu çok sıkı bir şekilde geri itmek için küçük bir engelim vardı, hiçbir şeyi kırmak istemiyorsunuz. Buna alışık değildim, diğer testerelerimle kolay. Ancak bunu biliyorsanız, mutlaka olumsuz değildir, sadece olağandışıdır. Böylece biraz daha sıkı tutabilirsiniz ve gerginlik çektiğinizde bir şeyi kıracağınızdan korkmanıza gerek yoktur.

Kendi güvenliğiniz için, zincir freni her kesimden sonra takılmalıdır. Dikey bir kesimden sonra sol bileğinizi kısa bir süre çevirerek uygulanması kolaydır. Daha sonra bir sonraki kesimin konumunu değiştirebilirsiniz. Ardından kılıcı bagaja yerleştirerek ve sol elinizle tutamak borusunu size çekerek freni serbest bırakın. Bu ciddi yaralanmaların düşmesini önler.

Evet, çünkü akülü motorlu testere başlamadan önce, önce doğru yakıt karışımına dikkat etmelisiniz. Ayrıca düzenli olarak bakım ve servis yapılmasına da dikkat edilmelidir. Küçük bir uygulama ile, kesinlikle çok hızlı bir şekilde başarılı olacaksınız. Bir başka dezavantaj, mevcut olan tarafından verilen vergidir, böylece komşular da bu ortaya çıkan benzin kokusundan rahatsız olabilirler.

Titreşim damperi: Titreşim uzun vadede özellikle rahatsız edici olabilir. Özellikle orman işlerinde sürekli kullanıldığında, bu dolaşım bozukluklarına yol açabilir, bu nedenle antivibrasyon elemanları olarak adlandırılan titreşimlerin çoğunu mantıklı ve korur.

Hitachi, uzun yıllardır motorlu taşıt satışı konusunda uzmanlaşmış bir üreticidir. Ürkütücü bir bilgi birikimi ile donatılmış Hitachi ürünleri ticari şirketlerde de çok popüler.

akülü motorlu testere nasıl yağlanır?Zincir, testere zinciri ile ray arasındaki sürtünme çok büyük olmayacak şekilde yağlanmalıdır. Bu, zincir yağının testere zincirine uygulandığı bir tank aracılığıyla yapılır. Yağ seviyesini düzenli olarak kontrol edin ve önce yağ deposunun etrafındaki alanı temizleyerek yağı düzenli olarak doldurun. Doldurma işlemi sırasında, seviyeyi doğru bir şekilde tahmin edebilmeniz için mümkün olduğunca yatay olmalıdır. Zinciri eşit olarak yağlamak için, ahşap kesmeden doldurduktan sonra birkaç dakika motorlu testereyi çalıştırın.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku