Akülü kırıcı

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Akülü Kırıcı tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Akülü kırıcı?

akülü kırıcı teleskopik bir kılavuz spar vardır. Bu, merdiven veya iskele gerektirmeden daha yüksek bir yükseklikte çalışmayı sağlar. Kılavuz spar'ın arka ucunda pil, ön ucunda testere kılıcı ve sürücü var. Bununla birlikte, çalışma yükü çok fazla güç gerektirir.

El, arka el koruması ile aşağıdan dallara karşı korunur. Bu aynı zamanda gövdenin pürüzlü yüzeyine ve kırık bir zincire karşı koruma sağlar.

Yükseklikteki dalları kesmek veya kısaltmak zorunda olan herkes için yüksek bir düğme uygundur. Uzun sap merdiven olmadan çalışmaya yardımcı olur. Böyle yüksek bir düğme kullanıldığında daha fazla güvenliği garanti eder.

İdeal kullanım: Küçük ve orta ağır bahçe işleri, DIY ihtiyaçları ve ağaç budaması. Fırtınalardan sonra hasarlı ağaçları ve çubukları temizlemek için de kullanılabilir, ancak kablolu bir elektrik akülü kırıcı olduğu için muhtemelen bir jeneratöre ihtiyacınız olacaktır.

El koruması aktif olarak çalıştırıldığında, sırt yeterince güçlü olduğunda veya arka kol serbest bırakıldığında testere zincirinin derhal durdurulması için STIHL zincir freni QuickStop Super

Elektrikli testerenin performansı motora bağlıdır. Motor ne kadar güçlü olursa, testerenin kesme kuvveti o kadar yüksek olur. Pil üzerinde çalışan bir testere genellikle benzinli motorlu bir testereden daha az güç içerir. Bununla birlikte, bir pil testeresi şaşırtıcı derecede iyi performans gösterebilir ve esnek işlevselliği ile puan verebilir. Bahçede bir pil testeresi ile çalışıyorsanız, ulaşılması zor yerlerde bile etkili işler yapabilirsiniz.

Düzenli olarak yapılan uygun bakım, akülü kırıcı ömrünü uzatır ve kazaları önler: testere zincirleri düzenli olarak keskinleştirilmelidir. Bu husus ihmal edilirse, zaman ve çaba artar. Zincir, özellikle yoğun kullanımdan sonra, aynı zamanda sabit aralıklarla yeniden gerilmelidir. Cihazda bir zincir gergisi varsa, bu hızlı ve kolaydır: tekerlek gövdeye açılır. Gevşek bir zincir kılavuz rayından atlayabilir. Kesme performansının azalmasını önlemek için hava filtresi de temizlenmelidir. Modern hava filtreleri akan su altında kolayca yıkanabilir ve daha sonra havada kurutulabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku