Ahşap testere makinası

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Ahşap Testere Makinası tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Ahşap testere makinası?

Koruma pantolonunun kesilmesi: ahşap testere makinası yanlışlıkla kesim koruma pantolonuna ulaşırsa, malzemenin lifleri çözülür. Bu, zincir frenini aktif hale getirir ve çalışan testere zincirini durdurur.

Buna ek olarak, bu benzinli testere, her iki tarafta krank mili, soğuk çalıştırma yardımcı astarı ve hızlı çalıştırma için otomatik boğulma bulunan hava soğutmalı iki zamanlı bir motora sahiptir.

El koruması aktif olarak çalıştırıldığında, sırt yeterince güçlü olduğunda veya arka kol serbest bırakıldığında testere zincirinin derhal durdurulması için STIHL zincir freni QuickStop Super

Testere zincirimi en iyi şekilde nasıl keskinleştirebilirim?? Elektrikli testerenizle çalışırken kendinize bu soruyu er ya da geç sormanız gerekecektir. ahşap testere makinası daha düzenli kullanırsanız veya kendinizi dosyalamaktan kurtarmak istiyorsanız, testere zinciri öğütücü sadece bir şeydir.

BASİT KULLANILACAK - Açık ve ayrıntılı kullanım talimat kılavuzumuz, hızlı montaj ve ilk kullanımda size rehberlik eder. Teslimat kapsamı, hemen başlamak için kullanabileceğiniz koruyucu eldivenleri içerir.

Uyarı: Asla düşen çentikten önce adım atmayın! Ağacın arkasında başka bir güvensiz bölge var. Skoru bitirdiğinizde onları geçmemelisiniz. Ağaç düştüğünde geriye doğru atlayabilir.

Kendinden kesilmiş yakacak odundan yapılmış çatırdayan bir ateşle kendi şöminenizin önünde çok rahat olsa bile. Kesim sırasında dikkatsizlikle kendinizi incitirseniz, sağlığınıza çok fazla ve hatta kalıcı bir hasar kazanmadınız. Bu nedenle, bir ahşap testere makinası ile çalışırken güvenlik önce gelmelidir. Tüm elektriksel test sonuçlarının ön saflarında yer alan en pahalı ve en iyisini satın alsanız bile, yeterince korunduğunuz anlamına gelmez. Kendi güvenliğinizi sağlamak için, sizi daha kötü hasarlardan kurtarabilecek ve onsuz yapmamanız gereken bazı önemli ve yararlı şeyler vardır. En önemlileri burada sunulmaktadır:

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku