Ahşap şerit testere

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Ahşap şerit Testere tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Ahşap şerit testere?

Hareket özgürlüğü bir ahşap şerit testere eşdeğerdir. Görülecek bir şeyiniz olduğunda bunları kullanabilirsiniz. Ormanda, bahçede veya tahsis bahçesinin son köşesinde - iyi hizmetler sunar.

Özel bahçe için bir testere arıyorsanız ve daha küçük kesme işleri yapmak ve yakacak odun kesmek istiyorsanız, yarım keski zincirleri ile iyi tavsiye edilir. Evrensel olarak uygulanabilir bu zincirler oldukça kolay bir şekilde keskinleştirilebilir. Tam keski zincirleri profesyonel kullanımda daha iyi seçimdir. Testere zincirinin dişleri, yarım keski varyantlarından daha keskin ve kesilmesi daha kolaydır. Bununla birlikte, burada önemli ölçüde daha yüksek bir gerileme riski vardır. Tam keski zincirleri sadece deneyimli profesyonel kullanıcılar tarafından kullanılmalıdır.

Üç aydan fazla benzin testerenize ihtiyacınız yoksa, birkaç şeyi düşünmelisiniz. Bir yandan, yakıt deposunu ve karbüratörü tamamen boş sürmelisiniz. Bunu yapmazsanız, membranların makinenin içine yapışması ve böylece kalıcı olarak zarar görmesi riskini taşırsınız.

Tank: ahşap şerit testere bir yakıt deposu ve bir yağ deposu vardır. Yakıtı yakıt deposuna doldurun. Zincirleri yağlamak için gereken yağı yağ tankına koyun. Bir tane satın almak istiyorsanız, her iki tankın kapasitesini kontrol etmek en iyisidir. Modelin büyük tankları varsa, bunları daha az sıklıkta doldurmanız gerekir. Dezavantajı, daha büyük tankların daha yüksek bir ağırlık anlamına gelmesidir.

Yuva pençeleri, muhafazanın ağır tarafındaki testte bazı testerelere monte edilir. Kısmen sert plastikten yapılmış, kısmen metalden yapılmıştır. Kılavuz korumasına ek olarak, bunlar stabilite ve temiz kesimler sağlar ve ayrıca bir kontrol koruması sunar. Bu gerçek bir profesyonel için gereksiz olabilir. Laypeople için stop koruması kesinlikle önerilir.

El korumasının diğer testerelere kıyasla açılmasının nispeten zor olduğunu belirtmeliyim. Başlangıçta, onu çok sıkı bir şekilde geri itmek için küçük bir engelim vardı, hiçbir şeyi kırmak istemiyorsunuz. Buna alışık değildim, diğer testerelerimle kolay. Ancak bunu biliyorsanız, mutlaka olumsuz değildir, sadece olağandışıdır. Böylece biraz daha sıkı tutabilirsiniz ve gerginlik çektiğinizde bir şeyi kıracağınızdan korkmanıza gerek yoktur.

İşten sonra her seferinde ahşap şerit testere gerçekten temizlemeliyim? Reçine gibi kurutulmuş, inatçı kirlerin testere düzenli olarak temizlenmesi önemlidir. Testere zincirini çıkarın ve her işten sonra testerenizi temizleyin. Her zaman en iyi şekilde bilenmiş bir zincir özellikle önemlidir. Bir zincir değişikliğinin yapılması kolay olmalı, ancak bunu sadece profesyonel rehberlik altında öğrendiyseniz kendiniz yapmalısınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku