Ahşap planya makinesi

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Ahşap Planya Makinesi tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Ahşap planya makinesi?

STIHL'den ahşap planya makinesi, yüksek uygulama konforunu, basit çalışmayı ve akıllı özellikleri ustaca birleştirir. Standart ekipman, ergonomik yumuşak sap, STIHL titreşim önleyici sistem, aletsiz zincir hızlı sıkıştırma sistemi, kendinden tetiklemeli zincir freni STIHL QuickStop Super ve zincir yağının hedeflenen taşınması için STIHL Ematik sistemini içerir. Özellikle sizin için pratik: yağ seviyesi şeffaf yağ deposunda her zaman okunabilir. Daha fazla ürün detayı ve uygun aksesuarlar, istediğiniz modeli kolay ve rahat bir şekilde sipariş edebileceğiniz STIHL çevrimiçi mağazasında bulunabilir.

Bizden ucuza satın alabileceğiniz çeşitli motorlu testerelere ek olarak, çevrimiçi mağazamızda ulaşılması zor yerlerde dalları ve dalları kesebileceğiniz ağaç testereleri ve yüksek frekanslı düğmeler ve diğer birçok yararlı bulacaksınız. bahçe aletleri.

İnce ve kullanışlı tasarım. Hava filtresi kapağının açılması kolaydır. Kolayca ayarlanabilen yağ pompası, gereğinden fazla zincir yapışkan yağı tüketmeyin, çevremizi ve cüzdanınızı korur. Krank mili, her motorun kalbi. Krank mili, uzun bir hizmet ömrü için motorun düzgün çalışması için yüksek bir standartla dengelenmiştir.

ahşap planya makinesi çevrimiçi satın almak istiyorsanız, mevcut modellerin işlevselliklerinde değil, çok sayıda ayrıntıda farklı olduğunu göreceksiniz. Burada listelenen en önemli özellikleri bulacaksınız:

Sonuç olarak, ormanda çalışmak için sadece benzin modelleri önerilir. Elektrikli ve kablosuz motor testereleri kendi bahçenizde de kullanılabilir, böylece pil modelleri düşük güçleri ve sadece altı ila on dakikalık pil ömrü nedeniyle neredeyse hiç değerli değildir.

Bir testere seçmeden önce, birçok insan bunun sadece güçlü değil, aynı zamanda nispeten ucuz olduğundan da emin olmalıdır. İyi bir çözüm, bu iki önemli gösterge arasında bir uzlaşma bulmaktır. Birkaç ekstra bin ruble harcama şansı varsa, güç rezervli bir elektrikli testere satın almak daha iyidir. Sadece büyük miktarda yakacak odunla hızlı bir şekilde başa çıkmakla kalmaz, aynı zamanda bütçe modellerinden daha uzun süre dayanacağınız garanti edilir. Bu nedenle, bu testereler bugün en popüler olanlardır.

ahşap planya makinesi ile yapılması gereken çeşitli işleri başarmak için üreticiler yıllar içinde çeşitli tahrik varyantları geliştirdiler. Birçok yenilikte olduğu gibi, başlangıçlar farklı bir alandadır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku