Ahşap parmak freze

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Ahşap Parmak Freze tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Ahşap parmak freze?

Motorlu bir ahşap parmak freze sadece profesyonel ormancılık işleri için değil, aynı zamanda özel kullanımda da yaygın olarak kullanılmaktadır. Şömineniz için yakacak odun veya bahçede ateş görmek istiyorsanız ideal bir araçtır.

Ses basıncı ölçümünde olduğu gibi, çeşitli yük koşullarındaki hız da kontrol edildi. Sonuç, tüm testerelerin fabrikada en uygun şekilde ayarlanmaması, ancak sürücünün veya sahibinin bunu yapması gerektiğiydi.

Küçük bir testere rayı genellikle teleskopik motorlu testere için kullanılır, çünkü yüksekliği daha kolaydır. Teleskopik testereler kullanılırken en büyük avantaj, testere işinin yapılabileceği artan güvenliktir - bunun için ağaçta merdiven veya güvenlik gerekmez.

Elektrikle çalışan bir elektrikli motor testeresi daha çevre dostudur, çünkü egzoz gazı üretilmez ve kullanımı ahşap parmak freze daha kolaydır. Bununla birlikte, bunlar kalıcı bir güç kaynağına dayanır, böylece eylem aralığı önemli ölçüde kısıtlanır. Buna ek olarak, güç kablosu elektrikli bir kablo kullanmayı zorlaştırır gerçek bir alternatiftir. Mevcut bir güç kaynağından bağımsız olarak da kullanılabilir ve bu nedenle her yerde kullanılabilir. Ayrıca sinir bozucu bir kablo ile çalışmanızı engellemez.

Birkaç haftalık testten sonra dayanıklılık hakkında fazla bir şey söylenemez. Şimdiye kadar sadece her iki testerenin de işlenirken çok sağlam bir izlenim bıraktığını söyleyebilirim. Daha sonra ancak birkaç yıl boyunca yoğun sürekli kullanımdan sonra söylenebilir. Her iki marka üreticisi de iyi hizmet sunmalıdır.

Oyma raylarının dar, büyük bir dik ucu vardır. Aksilikte son derece düşüktür ve çok sıkı yarıçapların kesilmesini sağlar. Oyma testere zincirlerinin kısa bir diş tavanı vardır. Sonuç olarak, özellikle az titreşimle çalışırlar. Şekillerin saçları ve yüzleri gibi ince elementlerin özellikleri yararlıdır. Ek olarak, kılavuz ray üzerindeki işaretler ray ucunun ortalama olarak tam olarak konumlandırılmasını sağlar.

Zincir freni testere başlamadan önce takılmalıdır. Ayrıca, devreye alınmadan önce ray koruması da kaldırılmalıdır. Modelde dekoratif bir valf varsa, preslenmelidir. ahşap parmak freze bir yakıt pompası varsa, birkaç kez basılmalıdır. Bu, motorun çalıştırılmasını kolaylaştırır ve düşme darbeleri en aza indirilir. Şimdi kombi kolu, gaz kilidini ve gaz kelebeği kolunu çalıştırarak boğulma / soğuk çalıştırma olarak ayarlanmalıdır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku