Ahşap kesmek için testere

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Ahşap Kesmek Için Testere tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Ahşap kesmek için testere?

Başka bir artı nokta daha düşük ağırlıktır, böylece daha uzun testere çalışması bile bir acı haline gelmez. Ayrıca, onarım bir ahşap kesmek için testere çok daha kolay ve daha ucuzdur Yeni başlayanlar bile kolayca onarabilir.

Örneğin, zincir keskin değilse veya ahşap testere işi için zincir hızı veya yüksek performansa sahip bir pil testeresi otomatik olarak iyi olmak zorunda değildir. Ağaç kesme işi yeterli değildir. Kesme testi videomuzda pratikte kesme performansının doğrudan bir karşılaştırmasını kaydettik.

STIHL kablosuz araçlarını kullanmanın birçok iyi ve bariz nedeni vardır. Örneğin, operasyonları çok daha temizdir çünkü çevre ve çevre gereksiz yere çok fazla gürültü ve egzoz emisyonu ile uğraşmaz. Bu, benzinle çalışan rekabet için iki ciddi argümanla çelişiyor: alışkanlık ve gurur. Bunu her zaman yaptık - ve gerçek adamların da dövüş, kokulu aparatlara ihtiyacı var! Bu biraz abartılı olabilir, ancak STIHL cihazları ile onlarca yıllık satış deneyimi, müşterilerin her zaman benzinli motorlar kullandıkları için çoğunlukla benzin kullandığını öğretti. Birkaç yıl öncesine kadar bunun bazı iyi nesnel nedenleri vardı; ancak, teknik ilerleme bugün birçoğunu aşağı yukarı tamamen zayıflatmıştır.

Genel olarak, ahşap kesmek için testere bazı seçenekleri olması önemlidir. Yaralanma riski son derece yüksektir, bu nedenle üreticiler cihazlara her zaman güvenlik önlemleri sağlamalıdır. Bunlar eksikse, başka bir cihaz kullansanız iyi olur. Çek freninin saniyenin onda biri içinde vurması ve çıkış freninin derhal durması önemlidir. Bu detay kontrolsüz bir uygulamada hayat kurtarıcı olabilir. Otomatik zincir freni de mevcut olmalıdır. Gaz kolu bırakılırken, zincir derhal durmalıdır, yani saniyenin bir kısmında.

İşitme ve yüz koruması her zaman koruyucu kaskın bir parçası olmalıdır ve birçok model zaten entegre edilmiştir. Kaskı olası hasar için düzenli olarak kontrol etmelisiniz ve en geç beş yıl sonra yeni bir koruyucu kask satın almanız önerilir. Kesme koruma giysileri sizi kesimlerden etkili bir şekilde korur, çünkü burada özel malzeme bileşimleri kullanılır.

Elektrikli testere birçok alanda kullanılır. Bahçede ve ormanda, motorlu testere, ahşap ve diğer birçok malzemeyi hızlı bir şekilde kesmek için kullanılabilecek değerli bir araç sunar. Elektrikli testere ile, ince bahçıvan çok fazla çaba ve zaman harcamadan çit üzerinde iyi işler yapabilir.

En kötü testere kötü olarak değerlendirildi. Ryobi markasının ahşap kesmek için testere kullanıcı için yeterince güvenli değildi. Üretici bu ürünün revize edildiğini belirtti. Şimdiye kadar, Stiftung Warentest bunu bir daha kontrol etmedi.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku