Ahşap karbür freze

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Ahşap Karbür Freze tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Ahşap karbür freze?

ahşap karbür frezeße motorlu testere Große performanslarıyla etkileyicidir, ancak kullanım sırasında genellikle önemli dezavantajları vardır. Büyük kalibreli parke kütüklerini kesmek istemiyorsanız, genellikle kompakt bir kütükle daha iyi servis edilirsiniz.

İsviçre'ye teslimatlar için MeinEinkauf.ch hizmetini kullanmanızı öneririz. Tüm gümrük formaliteleri ve ön kapınıza teslimat daha sonra MeinEinkauf.ch tarafından küçük bir ücret karşılığında devralınacaktır. Kayıt olmadan önce MeinEinkauf.ch'e kaydolmak en iyisidir.

GÜVENLİK - Kesme koruması, hızlı tepki veren darbe freni, orman işçilerinin motorlu testere ile çalışırken güvenli olmasını sağlar. Testere ayrıca iyi bir denge sağlar ve rahatça elinizin altında kalır

İlk ahşap karbür freze çok ağırdı, bu yüzden iki kişi tarafından hizmet edilmeleri gerekiyordu. Testere sapları genellikle motorun her iki tarafına tutturulmuştur. Daha sonra modellerin zincir kılavuz rayının sonunda bir sapı vardı, böylece ikinci operatör kılıcın sonuna basınç uygulayabilirdi. Bu, testerenin çalışma sırasında yukarı doğru kaçmasını engelledi.

Zincir tutucu pimi: Bileşeni testere rayı alanındaki muhafazanın altında bulacaksınız. Zincir yırtılırsa, cıvata zincirin motor bloğunun altına dönmesini önleyecek ve böylece testere kılavuzunu koruyacaktır.

Birçok kullanıcı, hava filtrelerini ve bujileri korumak için hızlı açılan bağlantı elemanlarını övüyor. Bazı yakıtlarda testere kullanıcı bilgilerine göre tükenme eğilimindedir. Bununla birlikte, kolay erişilebilir mumlar bunu büyük bir sorun olarak algılamaz.

Zincir tuzak pimi nedir? Pille çalışan ahşap karbür freze zincirinizin bir kez yırtılması durumunda, zincir tuzak cıvatası zincirin motor bloğunun etrafındaki testere kılavuzuna geri dönmesini önlemelidir. Zincir tutucu pimi genellikle alüminyumdan yapılır, böylece zincir tutucu pimi onu kesmek zorunda kaldığında zincir hasar görmez.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku