Ahşap delici panç

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Ahşap Delici Panç tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Ahşap delici panç?

ahşap delici panç, benzinli motorlu modellerden önemli ölçüde daha hafiftir. Ayrıca hoş olmayan bir benzin kokusu yaymazlar ve düşük bir gürültü seviyesi üretirler. Bir soket kullanım için gerekli olduğundan, özellikle evin etrafında kullanım için uygundur.

Üreticiye ve modele bağlı olarak, bu, farklı sabitleme varyantlarına sahip testere muhafazasındadır (ör. B. kelepçeler, vidalar). Filtre kapağı açılır açılmaz, daha kaba kir parçaları çıkarılır. Yani açık karbüratöre girmiyorlar. Ön temizlemeden sonra filtre çıkarılır ve - iki yarıdan oluşuyorsa - kir parçacıklarını içeriden çıkarmak için açılır.

Kesme uzunluğu için, yaklaşık beş ila yedi santimetre kılıcın uzunluğundan çıkarılmalıdır. Kılıç uzunluğu her zaman bireysel ihtiyaçlara ve uygulama alanına göre seçilmelidir.

Zincir son derece keskin ve yüksek çalışma hızı olduğundan, ahşap delici panç ile çalışmak her zaman belirli bir riskle ilişkilidir. Bu nedenle aşağıdaki güvenlik talimatlarına uyulmalıdır:

Uç koruması, kılıç ucunun önüne takılan bir bileşendir. Bu, ucun tahtaya çarpmasını önler - bir aksilik yoktur. Metal pençe durdurucu, kılıcın testere sırasında tahtadan kaymamasını sağlar.

Kendi güvenliğiniz için, zincir freni her kesimden sonra takılmalıdır. Dikey bir kesimden sonra sol bileğinizi kısa bir süre çevirerek uygulanması kolaydır. Daha sonra bir sonraki kesimin konumunu değiştirebilirsiniz. Ardından kılıcı bagaja yerleştirerek ve sol elinizle tutamak borusunu size çekerek freni serbest bırakın. Bu ciddi yaralanmaların düşmesini önler.

ahşap delici panç çevrimiçi sipariş edin ve nakliye masraflarından tasarruf etmek için istek üzerine en yakın hagebauarkt'ta cihazı alın. Alternatif olarak, testerenizi evinize teslim ettirin. Şimdi geniş ürün yelpazesine bakın ve yeninizi profesyonelden satın alın!

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku