Ahşap delici

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Ahşap Delici tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Ahşap delici?

Genel olarak ve özellikle özel sektörde ahşap delici ile kolay kullanım kesinlikle önemlidir. Burada çeşitli faktörler rol oynamaktadır. Elektrik test raporlarında genellikle bir kriter olan makinenin ağırlığından başlayarak. Testere ile çalışırken, düşük bir ağırlık elbette bir avantajdır, çünkü tüm işi kendisi yaparken ve çalışırken makineyi daha kolay idare eder. Burada elektrikli olanın genellikle diğer tiplere göre bir avantajı vardır. Ayrıca, testerenin basit bakımı ve bakımı elbette önemlidir. Örneğin modern olanlarda zinciri aletsiz değiştirebilir, temizlik için zincir gövdesini açabilir ve ayrıca zincirleri gerebilirsiniz. Başka bir nokta, zincir yağının seviyesidir. Düzgün bir seviye ile seviye, bir seviye göstergesinde kolayca okunabilir, böylece ilgili yağı tam olarak ne zaman dolduracağınızı bilirsiniz.

İnce ve kullanışlı tasarım. Hava filtresi kapağının açılması kolaydır. Kolayca ayarlanabilen yağ pompası, gereğinden fazla zincir yapışkan yağı tüketmeyin, çevremizi ve cüzdanınızı korur. Krank mili, her motorun kalbi. Krank mili, uzun bir hizmet ömrü için motorun düzgün çalışması için yüksek bir standartla dengelenmiştir.

Test kriteri, tüm cihazlarda sorunsuz çalışan motorun çalıştırılmasıydı. Halat başlatıcıları yaylarla donatılmış üç makine ile biraz daha zor bir başlangıç oldu. Burada, marş kablosunu çekerken, çekiş kuvveti önce ilkbaharda kaydedilir ve daha sonra tek bir salıncakta motora aktarılır

Elektrikli testereyi nasıl doğru tutabilirim?? Güvenlik nedeniyle, motorlu testereyi her zaman iki elinizle tutmalısınız. Sap tüpünü tek elle eklersiniz. Diğeri sapı içerir. İşaret parmağınızla kilitleme düğmesini tetiklersiniz. Tutma işlemine ek olarak, sap tüpü testereyi yönlendirmek ve taşımak için de kullanılır. Kontrol kolu ayrıca testereyi tutmak ve yönlendirmek için kullanılır. Pençe durağı ile çalışma sırasında ahşap üzerindeki ahşap delici desteklersiniz.

Başlaması kolay, optimum performans: STIHL ErgoStart ve STIHL ElastoStart başlangıç yardımcıları, başlatma çabalarını azaltır. Tamamen elektronik motor yönetimi STIHL M-Tronic çok iyi hızlanma ve her zaman optimum hız sağlar.

Sonra zinciri geriyoruz. Zincir dişlisi kapağını gevşetiriz, kılıcı zincirle mümkün olduğunca öne doğru çeker ve kapağı tekrar sabitleriz. Zincir gerginliğini gerginlik tekerleği üzerinden ayarladık. Bunun kolay mı zor mu olduğunu değerlendiriyoruz. Küçük çarkların çalışırken kalın eldiven giyerken dezavantajları vardır.

Bir ahşap delici ile çalışırken, güvenliğinize her zaman dikkat etmelisiniz. motorlu testereler, zincir freni, titreşim damperi veya pençe stroku gibi mekanizmalarla donatılmıştır, böylece iş daha güvenli hale gelir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku