Ahmet çekiç

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Ahmet çekiç tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Ahmet çekiç?

ahmet çekiç kılıcı, evdeki ve bahçedeki en yaygın iş için yeterli olacak şekilde boyutlandırılmalıdır. Kılıç uzunluğu ile ağırlık, motor gücü ve yakıt tüketimi arttıkça, ideal kılıç mümkün olduğunca kısadır.

Kesme setinin durumunu değerlendirmek için kılıcı sökmek gerekir. Bu amaçla, çoğu modelde zincir dişlisi kapağında bulunan iki somun, kombinasyon anahtarı ile serbest bırakılır. Bundan önce, zincir gerdirme cıvatası tamamen gevşetilmelidir, böylece kesme seti motor ünitesinden kolayca ayrılabilir. Zincir dişlisi kapağının altında veya üzerinde kir varsa, kaba bir fırça veya fırça ile çıkarılabilir.

Bir testere zinciri künt olduğunda aslında çok hızlı bir şekilde tanınabilir, çünkü normalde keskin dişlerine sahip testere zinciri otomatik olarak ahşaba çekilmelidir. Testere sırasında ahşaptan testereler yapmak için daha yüksek basınç uygulamanız gerekiyorsa, bunlar zincirin keskinleştirilmesi gerektiğinin işaretleridir. Aynı şey testere sırasında duman gelişirse de geçerlidir, çünkü talaş artık çıkarılmaz ve zincir çok fazla sürtünme yaratır.

Ahşabın kalınlığı ve / veya ne kadar ince kesilmesi gerektiği? Bu sorular cevaplanırsa, bir model arayışı ikinci bir adımda başlayabilir. Yeni başlayanlar için çeşitli ahmet çekiç ile çok fazla deneyime sahip uzmanların görüşlerini kullanmaya değer. Otantik tüketici incelemeleri de iyi bir kaynak olabilir. Bununla birlikte, Stihl ve Husqvarna modelleri özellikle en iyi giriş seviyesi modelleri olarak adlandırılır.

Toolless zincir gerginliği - Hem zincir değişiklikleri hem de zincir gerginliği özel bir alet olmadan yapılabilir. İdeal kesme sonuçları için optimum zincir gerilimi gereklidir

Bununla birlikte, testereniz için ideal olandan önemli ölçüde daha büyük suşlar üzerinde düzenli olarak çalışıyorsanız, işi bir trende yapabilmeniz için testerenizi daha uzun bir kılıçla donatmalısınız.

Bununla birlikte, burada yağın gerçekten zincire gelip gelmediği konusunda bir kontrol gereklidir: ya ahmet çekiç boşta başlarsınız ve yaklaşık bir dakika boyunca parlak bir yüzey üzerinde tutarsınız. Yağlama çalıştığında, yüzeyde bazı yağ damlaları vardır. Veya cihaz bir dakika boyunca boşta çalışır, daha sonra kapattıktan sonra zinciri çok dikkatli bir şekilde kaldırır ve kılıcın kılavuz rayında ince bir yağ filmi olup olmadığını görürsünüz. Normal bir motor yağı değil, sadece özel bir zincir yağı yağlama için uygundur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku