Ağaç matkap ucu

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Ağaç Matkap Ucu tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Ağaç matkap ucu?

STIHL'den ağaç matkap ucu, yüksek uygulama konforunu, basit çalışmayı ve akıllı özellikleri ustaca birleştirir. Standart ekipman, ergonomik yumuşak sap, STIHL titreşim önleyici sistem, aletsiz zincir hızlı sıkıştırma sistemi, kendinden tetiklemeli zincir freni STIHL QuickStop Super ve zincir yağının hedeflenen taşınması için STIHL Ematik sistemini içerir. Özellikle sizin için pratik: yağ seviyesi şeffaf yağ deposunda her zaman okunabilir. Daha fazla ürün detayı ve uygun aksesuarlar, istediğiniz modeli kolay ve rahat bir şekilde sipariş edebileceğiniz STIHL çevrimiçi mağazasında bulunabilir.

Zincir kalemtıraş ile bir derinlik sınırlayıcıyı otomatik olarak öğütebilirsiniz? Bu işlev genellikle modern zincir taşlama makinelerine yerleştirilmiştir. Ancak yine de öğütme makinenizle derinlik sınırlayıcıyı öğütebildiğinizden emin olun.

Motoru çalıştırmak için kablo marş motoru çalıştırılmalıdır. Bir çim biçme makinesinde olduğu gibi, motoru çalıştıran bir kıvılcım oluşturulur. Zincir, metal sac üzerindeki bir oluk ile döndürülür. Sonuçta testereden sorumlu testere dişleri, kenetlenmiş zincirin dışında bulunur.

Satın alırken, elektrikli ağaç matkap ucu dengeli bir kesme uzunluğu ve performans oranına sahip olduğundan emin olun. Cihaz düşük motor gücü veya yavaş zincir hızı nedeniyle potansiyelinden yararlanamıyorsa, pratik bir işte uzun bir kılıç çok az değerlidir.

Bu başarı tesadüf değildir. Testere, güvenilir bir aletten istediğiniz her şeyi (ve daha fazlasını) sunar ve sağlamlığı ve kullanışlılığı ile neredeyse rakipsizdir.

Koruyucu kask: Özel kullanımda nadiren koruyucu bir kask takılmalıdır. Ancak, ormandaki ve ormandaki testere ile çalışmak zorundaysanız, kendi korumanız için koruyucu bir kask olmadan yapmamalısınız.

Atlama başlangıcı: ağaç matkap ucu genellikle atlama başlangıcıdır veya. hızlı bir başlangıç ile donatılmıştır. Bu, cihazı başlatmanızı kolaylaştırır. Testere uzun süre saklanmışsa veya ortam sıcaklığı düşükse, başlangıç yardımı özellikle avantajlıdır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku