Ağaç kesme daire testere bıçağı

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi Ağaç Kesme Daire Testere Bıçağı tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Ağaç kesme daire testere bıçağı?

Stihl motorlu testere hızlı bir şekilde başlar ve dengeli olsa da, Scheppach'ta önemli ölçüde daha fazla başlangıç zorluğu yaşadık. Scheppach testerenin kafa yükü, iş görevine bağlı olarak o kadar da kötü değil. Bununla birlikte, testere çok güçlü bir şekilde titreşir ve Stihl modelinden çok daha kaba ve daha hantal hisseder. Buna ek olarak, Scheppach'tan test örneğimizin bir yağ sorunu var: cihazın altındaki ağaç kesme daire testere bıçağı yağının berrak bir birikintisi bizi rahatsız ediyor. Tabii ki, tüm modeller biraz yağ kaybediyor, ancak bu bizim için normal görünmüyor. Testteki tüm testereler sabittir. Scheppach modeli dışında, bunun için herhangi bir araç gerekmez.

Performans: Neredeyse tüm profesyonellerin benzin modellerine güvenmesi hiçbir şey için değildir. Bununla ilgili olarak daha iyi performansa ve performansa sahiptirler ve birkaç saat sürekli strese ve zahmetsizce kesme çalışmalarına dayanabilirler.

Bu, uygulama alanına bağlıdır, kesilecek ahşabın çapı belirleyicidir. İşleme çapının yarısı çoğu durumda ray uzunluğu için yeterlidir.

Yağ görüş penceresi, tanktaki yağ beslemesi üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Döner kilide basarak yağı yeniden doldurabilirsiniz. Aşağıdaki kılavuz bölümünde hangi yağın ideal olduğu hakkında ipuçları vereceğiz. Güvenlik nedeniyle ağaç kesme daire testere bıçağı mekanik bir kontrol freni, mekanik bir çıkış freni ve bir zincir tuzak cıvatası bulunur. El koruması, zincirle temas ederek parmağınızı ve elinizi yaralama riskini ortadan kaldırır. Yumuşak tutuşlu ergonomik tutamaklar elle o kadar kolay kaymaz ve güvenli bir tutuşa sahiptir. Kablo gerilme kabartması güvenli bir fiş bağlantısı sağlar. Kılıç koruması da teslimat kapsamına dahildir.

El korumasının diğer testerelere kıyasla açılmasının nispeten zor olduğunu belirtmeliyim. Başlangıçta, onu çok sıkı bir şekilde geri itmek için küçük bir engelim vardı, hiçbir şeyi kırmak istemiyorsunuz. Buna alışık değildim, diğer testerelerimle kolay. Ancak bunu biliyorsanız, mutlaka olumsuz değildir, sadece olağandışıdır. Böylece biraz daha sıkı tutabilirsiniz ve gerginlik çektiğinizde bir şeyi kıracağınızdan korkmanıza gerek yoktur.

Muhafazanın ön tarafında, kenarlarında testere zincirinin üzerinde çalıştığı bir oluğun çalıştığı testere bıçağı (ray veya kılıç olarak da bilinir) bulunur. Sapma yıldızı, zincirin ön ucunda bulunur.

Zincir hızı saniyede metre cinsinden verilir. Watt ile birlikte, elektrik ağaç kesme daire testere bıçağı uygulayabileceği kuvvete karar verir. Bu nedenle düşük zincir hızlarında güçlü bir şekilde motorize edilir, bu nedenle her zaman elektrik çekme gücünün olmadığı hissini bırakır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku