800 kum zımpara

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 800 Kum Zımpara tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 800 kum zımpara?

Proshop çevrimiçi mağazasında bakım ve bakım için ihtiyacınız olan her şeyi keşfedeceksiniz. Yedek zincirlerden 800 kum zımpara yağına kadar aksesuarlarımızla motorlu testereniz hemen yeni bir ihtişamla parlıyor.

Hangi varyant olabilir?Benzin testeresi, yüksek performans seviyesi nedeniyle özellikle etkileyicidir, bu da özellikle profesyonel alanda sıklıkla kullanıldığı anlamına gelir. Elektrik veya pilin bağımsızlığı nedeniyle, benzin ve yağın doğru karıştırma oranının gerekli olması koşuluyla, sorunsuz bir şekilde daha uzun işlemler yapabilirsiniz. Bununla birlikte, diğer sürücü türlerinin aksine, çok daha yüksek bir hacimde egzoz gazları üretir ve düzenli olarak servis edilmelidir.

Ağaç pençesi: Kısmen pençe durağı olarak adlandırılan ağaç pençesi metal bir başak şerididir. Muhafazaya tutturulmuştur. Pençe durdurma, testereyi sabitleme seçeneği sunar. Bu onları çok çabuk yırtmaz.

Performansa, boyuta ve kılıç uzunluğuna bağlı olarak, elektrikli 800 kum zımpara çeşitli ahşap işleri için uygundur. Optimal cihazın seçimi büyük ölçüde amaca bağlıdır. Bu nedenle alıcılar kişisel gereksinimleri karşılayan bir model seçmelidir.

Egzoz gazları olmadan çalışma - Worx'un pille çalışan testere aleti ile çevreyi korur / Fırçasız motor daha fazla enerji verimliliği, daha az sürtünme nedeniyle uzun ömür sağlar

Sürücünün titreşim seviyesini azaltan ve yorgunluğu azaltan LowVib sistemi, Hava Temizleme, çalıştırmayı kolaylaştırmak için karbüratör ve yakıt sisteminden havayı temizler

Daha sonra kötü sürprizler olmaması için, satın almadan önce yeterli bilgi almalısınız. İhtiyaçlarınız için doğru elektrikli 800 kum zımpara bulmak için geniş ürün yelpazesinin kullanılacağını garanti etmenin tek yolu budur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku