50 lik şerit testere

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 50 Lik şerit Testere tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 50 lik şerit testere?

İdeal kılıç uzunluğu, evdeki ve bahçedeki en yaygın iş için yeterli olacak şekilde boyutlandırılmıştır. Bu nedenle birçok bahçıvan, ince ahşap işleri ve büyük hacimli yoğun ahşap işleri için iyi bir donanıma sahip olmak için birden fazla elektrikli 50 lik şerit testere sahiptir.

İnce ve kullanışlı tasarım. Hava filtresi kapağının açılması kolaydır. Kolayca ayarlanabilen yağ pompası, gereğinden fazla zincir yapışkan yağı tüketmeyin, çevremizi ve cüzdanınızı korur. Krank mili, her motorun kalbi. Krank mili, uzun bir hizmet ömrü için motorun düzgün çalışması için yüksek bir standartla dengelenmiştir.

Bununla birlikte, elbette hem zincirin, rayın hem de. Kılıç aşınma parçaları bir noktada değiştirilmesi gereken parçalardır. İyi bir özenle, ray testere zincirinden yaklaşık dört kat daha uzun sürer.

Zincir son derece keskin ve yüksek çalışma hızı olduğundan, 50 lik şerit testere ile çalışmak her zaman belirli bir riskle ilişkilidir. Bu nedenle aşağıdaki güvenlik talimatlarına uyulmalıdır:

Benzin cihazlarının bir başka avantajı da genellikle sahaya getirilir: STIHL cihazları profesyonel bir ortamda günde birkaç saat sürekli çalışırsa, en az pili tutun - ayrıca zaman aralığı, yakıt ikmali için ihtiyacınız olduğunu, önemli ölçüde daha büyük, bir tanka birkaç litre benzin yatırırsanız. Ancak topallayan her şey iyi bir karşılaştırma değildir: Birincisi, STIHL pil sistemleri temel olarak hızlı bir şarj fonksiyonuna sahiptir ve ikincisi, hiçbir profesyonel orman işçisi, benzinli motor testeresi için yedek bir kutu olmadan çalışma gününe başlamaz. E eşdeğeri, her elektrikli cihaz için çalışma süresini neredeyse istediğiniz gibi uzattığınız yedek pillerdir. İş yerinde motorlu testereleri ve benzeri ekipmanları işleyen herkes, tam şarjlı elektrikli testerenin genellikle tamamen yakıtlı bir motorlu testereden önemli ölçüde daha hafif olduğunu takdir eder.

İyi düşünülmüş güvenlik: Yalnızca STIHL'e monte edilen QuickStop Süper zincir freni, arka kolu serbest bırakırken testere zincirini birkaç saniye içinde durdurur. Yanal zincir gerilimi ayrıca elle ve testere zinciriyle teması önler.

Modern 50 lik şerit testere, lityum iyon pil ile donatılmıştır. Bu piller iyi şarj davranışına sahiptir, bağımsız olarak deşarj olmaz, depolanması kolaydır ve uzun servis ömrüne sahiptir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku