4x10 pop perçin

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 4x10 Pop Perçin tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 4x10 pop perçin?

Güvenlik konusunda, elbette 4x10 pop perçin birkaç koruyucu cihaz vardır. Bir yandan üstte ana anahtar, aslında bir düğme var. Testere hiç çalıştırılamayacak şekilde önce bu preslenmelidir. Testere biraz daha uzun başlatılmazsa, ana anahtar da otomatik olarak kapanır. Bu, çalışma sırasında kısa testere molalarında da olur. Bunun bazı kullanıcıları rahatsız ettiğini biliyorum, ancak her seferinde bir düğmeye basarak testereyi etkinleştirmenin can sıkıcı olduğunu görmedim.

Elektrikli testere içindeki bir devrede tutulan motorun yağlanmasından yağ sorumludur. Motorun kendisi bir testere bıçağını harekete geçirir. Bu testere bıçağında, sonunda ahşabı ayıran testere dişleri var.

Santrifüj debriyaj: Fonksiyon zinciri testere bıçağı üzerinde tutar ve sadece belirli bir motor hızında sürülmesini sağlar. Zincir rölantide durur ve aşırı yüklenirse ayrılmayı önler.

Zincir tutucu pimi: Korkunç geri çekilmeye ek olarak, 4x10 pop perçin rehberlik ederken zincirin yırtılması en tehlikeli öngörülemeyen olaydır. Zincir pimi, motor bloğunun altında bir çatlak olması durumunda zincirin kullanıcıya dönmesini önler.

Black + Decker, Stiga ve Greenworks'teki testerelerin hızlı durağını eleştiriyoruz çünkü çok yavaş. Tüm test adaylarının el koruması vardır. Black + Decker, Greenworks, Stiga, Boch ve Worx'tan test ettiğimiz modellerde zincir fren eksik.

Hava enjeksiyonlu santrifüj hava filtresi, daha büyük toz ve kir partiküllerini hava filtresine ulaşmadan temizler. Bu, daha az hava filtresi temizliğine ve motor ömrünün artmasına neden olur

Cep tiftiği Her şeyden önce, çok açık bir şekilde söyleyelim - bu Stihl kesici bir 4x10 pop perçin değildir ve bu listedeki diğer görevlerle aynı görevleri üstlenemez - bir sekreterdir. Ama tahmin edebileceğiniz gibi, bir tane gibi çalışıyor ve ekliyoruz çünkü çok etkileyici. Tam boyutlu bir cihaza gerçekten ihtiyacınız olup olmadığından emin değilseniz ve örneğin yalnızca daha küçük dalları ve dalları düzenleyin, mükemmel olabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku