48v şarjlı matkap

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 48v şarjlı Matkap tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 48v şarjlı matkap?

Cihazlar kompakt, sağlam ve kullanımı kolaydır. Düşük ağırlık, rahat kullanım ve yumuşak çalışma sağlar. 48v şarjlı matkap, arazinin bakımı, meyve ağaçlarının kesilmesi ve tadımı, yakacak odun testereleri veya ağaç bakımı için ideal yardımcılardır. Lütfen dikkat: Ağaç bakım motorlu testereler ağaçta çalışmak için özel olarak tasarlanmıştır ve sadece ağaç bakımında eğitimli kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Hava enjeksiyonlu santrifüj hava filtresi, daha büyük toz ve kir partiküllerini hava filtresine ulaşmadan temizler. Bu, daha az hava filtresi temizliğine ve motor ömrünün artmasına neden olur

Doğru türü seçmek için eğitim alanıma bir göz atın. Aşağıdaki satın alma talimatları listesi, kullanımınız için ideal modeli bulmanıza yardımcı olur.

48v şarjlı matkap bu pil modellerinin özel bir özelliği vardır: entegre teleskopik sapları vardır. Bu da sizi bahçenizdeki yüksek dallara getirir. Çalıştırma kolaydır, çünkü başlangıç bir düğmeye basar. Sapların uzunluğu yaklaşık üç ila dört metredir. Sonuç olarak, testereler profesyonel kullanım için oldukça uygun değildir. Bu uzunluk genellikle ev bahçesi için yeterlidir.

Grev etkisinden kaçınmak için, motorlu testere kazara temas olmayacak şekilde yönlendirilmelidir. Kesim de doğru şekilde takip edilmelidir.

Santrifüj debriyaj, zincirin sadece belirli bir motor hızında sürülmesini sağlamaya yardımcı olur. Bu nedenle zincir temel olarak boştur. Santrifüj debriyaj ayrıca zincir frenini aşırı yüklerken veya kayarak tetiklerken motorun gereksiz yere boğulmasını önler.

Elektro 48v şarjlı matkap elektrikle işletilmektedir. Bu nedenle motorlu bir testere değildir. Elektrikli yüksek prob kullanmak için bir uzatma kablosuna ihtiyacınız vardır. Bu uzatma kablosu daha sonra bir sokete bağlanır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku