40 kum zımpara

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 40 Kum Zımpara tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 40 kum zımpara?

Zincir son derece keskin ve yüksek çalışma hızı olduğundan, 40 kum zımpara ile çalışmak her zaman belirli bir riskle ilişkilidir. Bu nedenle aşağıdaki güvenlik talimatlarına uyulmalıdır:

Testere kılıcının ucu ile hiç görmedim. Testere dişleri ahşapta kama yaparsa, geri tepme meydana gelir: testere yüze doğru yukarı doğru çekilir! Zincir otomatik olarak frenlenmesine rağmen yaralanmalar hariç tutulmaz. Asla yanlış zinciri kullanmayın. Ray üzerine mükemmel monte edilmiş gibi görünse bile.

İlgili: Bazı makineler, motor freni takılmadığında çalışan bir testere zinciri ile başladı. Sadece gaz kelebeği kavradıktan sonra testere zinciri daha sonra boş kaldı. Testçiler ve TÜV Rheinland bunu bir güvenlik riski olarak değerlendirdi.

40 kum zımpara iki farklı tasarımı vardır: klasik ve klasik tasarım iki eliyle çalıştırılır. Kazaları önlemek için, bu tür bir cihazda genellikle bir güvenlik anahtarı ve hızlı bir durdurma kontrolü bulunur.

Birçok kullanıcı, hava filtrelerini ve bujileri korumak için hızlı açılan bağlantı elemanlarını övüyor. Bazı yakıtlarda testere kullanıcı bilgilerine göre tükenme eğilimindedir. Bununla birlikte, kolay erişilebilir mumlar bunu büyük bir sorun olarak algılamaz.

Birkaç haftalık testten sonra dayanıklılık hakkında fazla bir şey söylenemez. Şimdiye kadar sadece her iki testerenin de işlenirken çok sağlam bir izlenim bıraktığını söyleyebilirim. Daha sonra ancak birkaç yıl boyunca yoğun sürekli kullanımdan sonra söylenebilir. Her iki marka üreticisi de iyi hizmet sunmalıdır.

Avantajları Benzin 40 kum zımpara bir motor tarafından çalıştırıldığından, buradaki performans buna göre daha güçlüdür. Buna ek olarak, herhangi bir güç kaynağına bağımlı olmadığınız için benzinli yüksek prob kullanımı ücretsizdir. Bu nedenle uzun kullanım da bir avantajdır çünkü motor uzun bir çalışma süresini garanti eder.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku