36 diş motorlu testere

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 36 Diş Motorlu Testere tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 36 diş motorlu testere?

Ağırlık bilgilerini karşılaştırırken dikkatli olun: Pil teslimat kapsamına dahil değilse, bazı üreticiler sadece 36 diş motorlu testere ağırlığını adlandırır. Sonra pil ağırlığını eklemeniz gerekir.

Bu koruyucu önlemin yanı sıra el koruması da vardır. Zincire el ile kaymanızı ve dokunmanızı önlemek için tasarlanmıştır. İleri basılırsa, testereyi otomatik olarak kapatır ve zincir frenini etkinleştirir. Devreye alırken, testerenin hiç açılabilmesi için ele doğru bastırılmalıdır.

Motorun büyük bir hacmi varsa, buna karşılık olarak yüksek sayıda beygir gücüne ihtiyaç duyar. Her şey artan bir ağırlık ile el ele gider.Üretici, bir zincirin bıçağın etrafında hareket etme hızını tanımlamak için zincir hızını kullanır. Testere bıçağı malzemeyi yıldırım hızında yediğinden, sonraki projeleri artan hızla daha hızlı tamamladınız. Bu bağlamda, üreticilerin ürün açıklamasında rölanti için zincir hızını belirttiklerini düşünün. Çoğu durumda, bu hızlar meşe ve akçaağaç gibi sert ağaçlar ve ladin ve çam gibi yumuşak ağaçlar için daha düşüktür.

36 diş motorlu testereße motorlu testere Große performanslarıyla etkileyicidir, ancak kullanım sırasında genellikle önemli dezavantajları vardır. Büyük kalibreli parke kütüklerini kesmek istemiyorsanız, genellikle kompakt bir kütükle daha iyi servis edilirsiniz.

Facebook Ireland Limited, Google Ireland Limited, Pinterest Europe Limited, Microsoft Ireland Operations Limited, OS Data Solutions GmbH & Co. KG, Otto Group Media GmbH, Ströer SSP GmbH .

Son olarak, elektrikli bir cihaz temelde daha az bakım gerektirir. Benzinli motor söz konusu olduğunda, bakım ve yağ değişiklikleri düzenli olarak yapılmalıdır. Ancak, onunla çalışmak için kesinlikle bir sokete veya uzatma kablosuna ihtiyacınız olduğunu bilmeniz gerekir. Ayrıca, güç kablosu bahçeciliğiniz için bir engel olabilir.

Avantajları: Evdeki ve bahçedeki ahşap işleri için elektrikli 36 diş motorlu testere, kullanıma hızlı bir şekilde hazır, bakımı kolay ve kullanımı kolay bir araçtır. özel kullanıcılar ve hobi bahçıvanları için idealdir, çünkü pratik olarak bakım gerektirmezler ve ağırlıkları bundan önemli ölçüde düşüktür. Bununla birlikte, yüksek performansa sahip koz ve birçok farklı ekipman varyantında mevcuttur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku