30 luk planya makinası

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 30 Luk Planya Makinası tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 30 luk planya makinası?

İnanılmaz sayıda Mini 30 luk planya makinası üreticisi var, bu liste tüm pazarı temsil etmiyor. Birkaç üretici: Bosch, Makita ve daha fazlası. Piyasada çok sayıda isimsiz ürün var - bu oranlardan sapıyoruz!

Bu tip testerenin dezavantajlarına gelelim: benzinli bir motor, bir elektrik motorundan daha yüksek bir bakım çabası gerektirir. Yılda en az bir kez, uzun vadede eğlenmek için motora kendiniz veya bir uzman tarafından servis yapılmalıdır. Ayrıca çevreyi kirleten ve daha yüksek bir hacme sahip olan dikkate değer olmayan bir kirletici emisyonu da vardır.

Ancak, bağlantı yolunu beğendik. Bu testereyi içeri çeker ve zincir hemen frenlenir. Zinciri sıkıştırırken, Worx zinciri bir sürücü yardımıyla otomatik olarak gererek rekabetten tamamen farklı bir yol izler. Sistem kirli ve aşınmışken nasıl çalıştığı hala gösterilmelidir.

30 luk planya makinası üreticileri şu anda çalışmayı çok daha kolay hale getirdi. Bunun nedeni farklı başlangıç yardımcılarıdır. Hala bir kablo ile başlatılması gerekiyor. Bu nedenle şirketler, başlangıç sürecini kolaylaştırmak için çeşitli seçenekler yarattılar. Bazı üreticilerin benzinli motorlu testereleri, damla halatının çekme kuvvetini azaltan ZIP ışık çalıştırma sistemine sahiptir.

Normal yüksek düğmenin sonunda bir testerenin takıldığı uzun (teleskop) bir sap vardır. Bu ürünün motorlu bir sürücüsü olmadığından, dalları görmek için tek kuvveti uygulamanız gerekir. İlk başta dezavantajlı görünen şeyin bazı avantajları vardır. Örneğin, manuel yüksek düğme çok daha hafiftir. Ayrıca, elektrik tüketmez.

Watt değerine ek olarak, kesme performansı öncelikle zincir hızı ile belirlenir. Yüksek watt ile birlikte hızlı bir zincir, güçlü bir genel paket sağlar.

30 luk planya makinası ile ağaçlarımı nasıl kesebilirim? Ağaçları düzgün bir şekilde kesmek teknoloji ve doğru zamandır. Ağaç bakımı ile ilgili profesyonel ipuçlarındaki en önemli bilgileri özetledik.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku