3 parmağa geçen çekiç parmak koruyucu

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 3 Parmağa Geçen çekiç Parmak Koruyucu tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 3 parmağa geçen çekiç parmak koruyucu?

Avantajları: 3 parmağa geçen çekiç parmak koruyucu, profesyonel ve yarı profesyonel uygulamalarda ilk tercihtir. Bu cihazlar, uzun çalışma süreleri, yüksek güç dağıtımı ve maksimum mobilite ve esneklik gerektiğinde avantajlarını her zaman gösterebilir.

Bir sonraki adımda artık maksimum hızı kontrol edersiniz ve gerekirse H vidasını ayarlarsınız. Son olarak, rölantide tekrar kontrol etmeniz ve gerekirse tekrar ayarlamanız gerekir ve karbüratörünüz zaten ayarlanmıştır.

Zincir yağı seviyesinin kontrolü her zaman gözlenmelidir! Motor uygun yağlayıcılarla düzenli olarak yağlanmalıdır. Benzinli motor testeresinde, raya ek olarak tahrik pinyonu, hava filtresi ve motorun soğutma kanatçıkları dikkatlice temizlenmelidir. Yüksek kaliteli motorlu testerelerle, profesyonel bir atölyenin belirli aralıklarla bakımı tavsiye edilir. Kullanılmazsa, elektrikli testere tozsuz ve kuru bir yerde tutulmalıdır.

Zincir freni testere başlamadan önce takılmalıdır. Ayrıca, devreye alınmadan önce ray koruması da kaldırılmalıdır. Modelde dekoratif bir valf varsa, preslenmelidir. 3 parmağa geçen çekiç parmak koruyucu bir yakıt pompası varsa, birkaç kez basılmalıdır. Bu, motorun çalıştırılmasını kolaylaştırır ve düşme darbeleri en aza indirilir. Şimdi kombi kolu, gaz kilidini ve gaz kelebeği kolunu çalıştırarak boğulma / soğuk çalıştırma olarak ayarlanmalıdır.

Titreşim sönümleme: Titreşim sönümleme dolaşım bozukluklarını azaltır. Bu nedenle, birçok model çelik yaylar veya kauçuk tamponlarla donatılmıştır. Bu şokları azaltır.

İçin uygun... beceri ve güç karışımına güvenmeyi seven tüm yakın dövüş hayranları. Ek olarak, vagabond yaşam çubuğu ile oldukça iyi yerleştirebilir ve güç değeri nedeniyle çok taşıyabilir.

Çalışmak için uzun bir menziliniz varsa ve hala yüksek düzeyde çalışma özgürlüğü istiyorsanız, 3 parmağa geçen çekiç parmak koruyucu özellikle tavsiye edilebilir. Yüksek testere performansı elde etmek istiyorsanız bu özel tip de önerilir. Yüksek bir iş yükü ile bu özellikle tavsiye edilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku