3 kg çekiç

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 3 Kg çekiç tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 3 kg çekiç?

3 kg çekiç başlatmak daha kolaydır? Kesinlikle, çünkü tüm başlangıç prosedürünü kaydedebilirsiniz. Zincir frenini serbest bırakırsınız, kilitleme düğmesine ve aynı zamanda vites koluna basar ve basılı tutarsınız. Ve zaten gevşek görebilirsin.

Ahşap kalıntılarını hafif bir fırça ile çıkarın ve zinciri yağlamak için uygun bir püskürtücü kullanın. Çok fonksiyonlu spreyler zinciri aynı anda temizler ve yağlar.

Kendi güvenliğiniz için, zincir freni her kesimden sonra takılmalıdır. Dikey bir kesimden sonra sol bileğinizi kısa bir süre çevirerek uygulanması kolaydır. Daha sonra bir sonraki kesimin konumunu değiştirebilirsiniz. Ardından kılıcı bagaja yerleştirerek ve sol elinizle tutamak borusunu size çekerek freni serbest bırakın. Bu ciddi yaralanmaların düşmesini önler.

Hareket özgürlüğü bir 3 kg çekiç eşdeğerdir. Görülecek bir şeyiniz olduğunda bunları kullanabilirsiniz. Ormanda, bahçede veya tahsis bahçesinin son köşesinde - iyi hizmetler sunar.

İpucu: Elinizde hiç benzin testeresi olmadıysanız, uzman satıcıdan satın almalısınız. Talimatı, çok azının gerçekten iyice okuduğu kullanım talimatlarından çok daha değerlidir. Süpermarkette satın alın ve başlayın - bu dallarla işe yarayabilir, ancak bu genellikle motorlu testerelerle kazalara yol açar.

Hava filtresini temizleyin: Hava filtresini ara sıra temizleyin. Filtreyi genellikle akan suyla temizleme seçeneğiniz vardır. Sonra yeterince kurumasını bekleyin.

3 kg çekiç aksine, çok daha yüksek bir hıza ve motor gücüne sahiptir. Bu çok daha yüksek bir kesme hızı sağlar, böylece çok daha yoğun testere çalışması yapılabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku