2500 zımpara

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 2500 Zımpara tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 2500 zımpara?

2500 zımpara motorlu testere veya denir. Nedeni: bir zincirin kesme bileşeni bir zincirden oluşur. Benzinle veya fırtına ile sürülebilir. Basınçlı hava veya hidrolik olarak yağ basıncı ile tahrik edilen nadir modeller de vardır. En iyinin avantajları: ağaç kesimi hızlıdır - tıpkı yakacak odun kesmek gibi - ancak güçlü makineler ağaç veya çalıları kesmek veya budamak için uygundur. Dezavantajları çok yüksek yaralanma riski ve nispeten kirli kesimdir.

Yakacak odun tüm yanma kapasitesini de geliştirebilmesi için bir süre saklanmalıdır. Yakacak odun rafları ve istifleme yardımcıları vardır, böylece kesilmiş yakacak odun yerden tasarruf sağlayan ve düzenli bir şekilde saklanabilir. Aksesuar alanımızda ahşap depolama ve yakacak odun rafları hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız. Bahçe ve ev alanında, işi kolaylaştırmak için giderek daha fazla teknoloji kullanılmaktadır. Bu son zamanlarda robotları da içeriyordu. Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, robotlar çim biçme makinesinde daha fazla bilgi bulabilir.

Zincir bakımı söz konusu olduğunda, sıkıştırma vidasına kolay erişim ve sıkıştırma mekanizmasının çalışması değerlendirmeye dahil edilmiştir. Testçiler, bazı modellerde, zincir değiştirirken zincir bağlantılarının gerginlik vidalarının, sabitlenmedikleri için kaybedilebileceğini söyledi. Öte yandan, memnuniyet vericiydi: neredeyse tüm makineler, benzin karışımı için bileme dosyaları ve karıştırma kapları gibi ekstra aksesuarlarla geldi.

Elektro 2500 zımpara elektrikle işletilmektedir. Bu nedenle motorlu bir testere değildir. Elektrikli yüksek prob kullanmak için bir uzatma kablosuna ihtiyacınız vardır. Bu uzatma kablosu daha sonra bir sokete bağlanır.

Bu durumda, zincirin gücü kastedilmektedir. Bir dalın ne kadar çabuk sarkabileceği söz konusu olduğunda zincir hızı önemlidir. Bu ne kadar hızlı olursa, testere elinde o kadar az kalır.

El korumasının diğer testerelere kıyasla açılmasının nispeten zor olduğunu belirtmeliyim. Başlangıçta, onu çok sıkı bir şekilde geri itmek için küçük bir engelim vardı, hiçbir şeyi kırmak istemiyorsunuz. Buna alışık değildim, diğer testerelerimle kolay. Ancak bunu biliyorsanız, mutlaka olumsuz değildir, sadece olağandışıdır. Böylece biraz daha sıkı tutabilirsiniz ve gerginlik çektiğinizde bir şeyi kıracağınızdan korkmanıza gerek yoktur.

Kalite: 2500 zımpara muhafaza ve kulpların işlenmesini çok ciddiye alıyoruz. Hiçbir şey çapaklardan ve kenarlardan veya tam olarak monte edilmemiş münferit parçalardan daha kötü değildir. Burada ayrıca her ikisi de güvenliğiniz için önemli olan pil testerelerinin durdurma korumasını ve hızlı durdurulmasını kontrol ediyoruz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku