200 kum zımpara

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 200 Kum Zımpara tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 200 kum zımpara?

Bir 200 kum zımpara tipik görünümü, araçların icadından bu yana temel olarak değişmemiştir. Tipik testere, bir motor gövdesi ve gerçek testere bıçağından oluşur. Makinenin kontrol edildiği kulplar muhafazaya yerleştirilir. Muhafazanın içi benzinli motordan oluşur. Bu, aynı zamanda muhafazada bulunan özel bir kablo başlatıcı ile başlatılır. Ahşabı testerenin bulunduğu testere bıçağı ambalajdan çıkar.

BoschBosch, otomotiv endüstrisine tedarikçi olarak başladı ve o zamandan beri işini ev aletleri ve bahçe aletleri içerecek şekilde genişletti. Bosch çim biçme makinesi karşılaştırmamızdan bilinebilir. Bosch'tan kablosuz elektrikli süpürgeler de vardır. Bahçe ekipmanları alanında, üretici iyidir, ancak en iyisi değildir.

El, arka el koruması ile aşağıdan dallara karşı korunur. Bu aynı zamanda gövdenin pürüzlü yüzeyine ve kırık bir zincire karşı koruma sağlar.

200 kum zımpara giderek daha popüler hale geliyor çünkü önemli bir özelliği paylaşıyorlar: Bahçede esnek bir şekilde kullanılabilirler ve güç şebekesinden bağımsızlıkları nedeniyle her yerde kullanılabilirler. Kablosuz özgürlüğe güvenen, ancak yalnızca ara sıra kullanan herkese kesinlikle bir tane tavsiye edilir.

Zincir fren: Zincir fren, iş kazalarından kaçınmak için önemli bir işlevdir. Zincir freni, darbe koruması tetiklendikten sonra zincirin çok kısa bir süre içinde durmasını sağlar.

Pratik testte, her testere aynı kalınlıkta on ağaç dilimini aynı çapta kesmek zorunda kaldı. Bunun için gereken süre ölçüldü, bu da güçlü motorlara avantaj sağladı

Benzinli motorlu 200 kum zımpara, testerelerin altındaki güç paketleri ve çok fazla güce sahip. Bu nedenle, ağaç kesimi gibi sıkı çalışma için özellikle popülerdirler, bu da kolaylıkla idare edebilirler. Bu onları profesyoneller ve sık kullanıcılar için ilk seçenek haline getirir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku