2 el satılık motorlu testere

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 2 El Satılık Motorlu Testere tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 2 el satılık motorlu testere?

Elektrikli testereyi nasıl doğru tutabilirim?? Güvenlik nedeniyle, motorlu testereyi her zaman iki elinizle tutmalısınız. Sap tüpünü tek elle eklersiniz. Diğeri sapı içerir. İşaret parmağınızla kilitleme düğmesini tetiklersiniz. Tutma işlemine ek olarak, sap tüpü testereyi yönlendirmek ve taşımak için de kullanılır. Kontrol kolu ayrıca testereyi tutmak ve yönlendirmek için kullanılır. Pençe durağı ile çalışma sırasında ahşap üzerindeki 2 el satılık motorlu testere desteklersiniz.

Sol elin ikinci kolu testerenin etrafına dolandığından, testere hem dikey hem de yatay testerelerle gerçekten rahat ve güvenli bir şekilde tutulabilir. Sağ elin kolu da kauçuklaştırılmıştır, böylece testerenin kullanımı kolaydır.

Kılavuz rayın üstündeki alan, geri kontrol tehlike bölgesi olarak da bilinir. Bu noktada, bir aksilik riski özellikle yüksektir. Bu nedenle, ciddi yaralanmalardan kaçınmak için testerenin bu kısmını asla kesimler için kullanmamalısınız.

Bununla birlikte, çoğu büyük üreticinin gerekli özellikleri vardır. Ağdan özellikle ucuz tekliflerle gözlerinizi açık tutmalısınız. Bir satın almadan önce daha fazla ve daha derin bilgi istiyorsanız, uzman ticaretinde bilgili personel ile bir 2 el satılık motorlu testere yeni başlayanlar veya belirli bir görev için ne kadar uygun olduğunu araştırmalısınız. İnternetteki özel forumlar da bunu araştırmak için iyi bir yoldur.

Ayrıca, sadece performans belirleyici olmakla kalmaz, aynı zamanda testere ve testere bıçağının ağırlığı da belirleyicidir. Testere bıçağı daha ağırsa, daha yüksek bir çıkışın daha az güce sahip daha hafif bir testereye göre bir avantajı yoktur. Bu nedenle önemli bir değer, güç ağırlığı olarak adlandırılır. Aşağıda geçerlidir: güç ağırlığı ne kadar düşük olursa, gücün ağırlığa oranı o kadar iyi olur.

Benzinle çalışan bir testere ile çalışmak istiyorsanız, satın alırken birkaç kritere dikkat etmelisiniz. Belirleyici faktör, örneğin, tank hacmi, yer değiştirme ve kılıç uzunluğudur. Ama hacmi de ihmal etmemelisiniz.

Diğer bir avantaj, pili aynı tipte birkaç cihazda kullanmanıza izin veren birçok üreticinin pil serisidir. Böylece çim biçme makinesindeki veya fırçalayıcıdaki 2 el satılık motorlu testere pili de kullanabilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku