2 el planya makinesi

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 2 El Planya Makinesi tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 2 el planya makinesi?

Geleneksel üretici Stihl'in testerelerinin Avrupa'daki profesyoneller arasında özellikle yüksek kalitede olduğu düşünülmektedir. Ancak Husqvarna'dan bir at testeresi de sahnede mükemmel bir üne sahiptir. Aynı şey 2 el planya makinesi için diğer birçok ürün için de geçerlidir: kalite bir bedeli vardır. McCulloch veya Einhell gibi birçok ucuz üretici, hobi alanındaki çalışmalar için özellikle uygundur.

Testere için, elbette sapın sol tarafındaki yuvarlak bir kilitleme düğmesine ve saptaki gerçek tetikleyiciye matkapla çok benzer şekilde basmalısınız! Tabii ki, bu da sorunsuz çalışır, makineyi kontrol altında tutarsanız, başparmağınız sağdayken kilitleme düğmesine basabilirsiniz.

Wilhelmshaven'daki test enstitüsü PZT'nin editörleri ve mühendisleri tarafından yapılan pratik testte çok az sürpriz vardı. Ekipmandaki sınıf standardı gerçekçi bir şekilde aynıdır, özellikle zincir gergisi tipi ve kontrollerin tasarımı ile farklılıklar vardır.

Birçok kullanıcı, zincir ve kılavuz rayın ağırlığını dikkate almadığı için güç ağırlığını değerlendirmede sorun yaşar. Pratik kullanımda, kullanıcının 2 el planya makinesi toplam ağırlığının ne kadar yüksek olduğunu bilmesi özellikle önemlidir.

Arka tutamağa bir kablo çekme kabartması oturur. Bu fiş bağlantısını sağlar. Böylece kablo asla kendi başına gevşeyemez. Kabloyu sabitlemek için bir döngü yapın ve istenen açıklıktan itin. Bu açıklık sapın arkasındadır ve hareket özgürlüğünüzü daha fazla etkilemez.

Özel bahçe için bir testere arıyorsanız ve daha küçük kesme işleri yapmak ve yakacak odun kesmek istiyorsanız, yarım keski zincirleri ile iyi tavsiye edilir. Evrensel olarak uygulanabilir bu zincirler oldukça kolay bir şekilde keskinleştirilebilir. Tam keski zincirleri profesyonel kullanımda daha iyi seçimdir. Testere zincirinin dişleri, yarım keski varyantlarından daha keskin ve kesilmesi daha kolaydır. Bununla birlikte, burada önemli ölçüde daha yüksek bir gerileme riski vardır. Tam keski zincirleri sadece deneyimli profesyonel kullanıcılar tarafından kullanılmalıdır.

Tamamen esnek bir 2 el planya makinesi arıyorsanız, kablosuz pil modeli kesinlikle iyi bir seçimdir. Bahçedeki daha küçük testere işleri veya DIY çalışmaları için mükemmeldir. Genel performansın kabloyla çalışan modellerin performansından daha düşük olduğunu belirtmelisiniz. kablo modellerinde olduğu gibi birçok üretici tarafından başlatılmaz. Kablolar yerine genellikle sınırlı çalışma süresine sahip lityum iyon piller kullanılır. Bu testereler daha büyük projeler için uygun değildir. Bunun için iyi yönlendirilebilirler ve çok kullanışlıdırlar.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku