2 ci el şarjlı matkap

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 2 Ci El şarjlı Matkap tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 2 ci el şarjlı matkap?

2 ci el şarjlı matkap daha düşük performans sunar. Bu nedenle, pilli modeller daha büyük testere çalışmaları için tasarlanmamıştır. Bunun yerine, özellikle kendi bahçenizdeki basit testere çalışmaları için uygundurlar. Ayrıca, kablosuz bir motorlu testerenin sadece kısa bir süre için tek parça halinde kullanılabileceğini unutmayın. Bu sınırlı pil ömründen kaynaklanmaktadır.

Özel olarak sertleştirilmiş keski ile testere zincirleri, motorlu testerenin adı, atölyeye bırakmak daha iyidir. Sıradan zincirlerin dört katına kadar keskin kalırlar, ancak iki buçuk kat daha pahalıdırlar. Örneğin, Stihl'den Picco Duro adı altında edinilebilir. Buna ek olarak, bu zincirler yanlışlıkla yere keserseniz de affeder, geleneksel zincirler daha sonra bir ısırmaya sahip değildir.

Makineyi korurken, başlamadan önce daima hava filtresini ve soğutma kanatçıklarını kontrol etmelisiniz. Çünkü motor nefes alabilmelidir. Havalandırma kirli olduğu için motor yeterince soğutulmazsa, performansta bir düşüş, artan yakıt tüketimi veya en kötü durumda bile toplam arıza (piston yiyen) gibi sorunlar ortaya çıkabilir. İşi bitirdikten sonra ve depolamadan önce, tüm makineyi, özellikle havalandırmayı kaba kirden iyice temizlemelisiniz.

Oyma, 2 ci el şarjlı matkap ile heykel oyma sanatıdır. Ahşap heykeltraşlar, üç boyutlu kalplerden büyük heykellere oymalar yoluyla sanat eserleri besteler. Oyma figürleri beceri ve hassasiyetle uyanır.

Kılıcı temizlemek için özel spreylerin kullanılması önerilir. Muhafazanın kendisi özel temizleyiciler ve nemlendirilmiş bezlerle dikkatlice temizlenebilir. Zincir uzun süre dayanacak şekilde, depolama için canlı olmamalıdır.

Motor Motorun konumuna da dikkat etmeye değer, enine veya boyuna olabilir. İlk durumda, elektrikli testere basitleştirilmiş bir tasarıma ve düşük maliyete sahipken, ulaşılması zor yerlerde böyle bir testere ile çalışmak çok uygun değildir. Boyuna olanların böyle dezavantajları yoktur, ancak daha pahalıdır.

İçerik açısından, yeni 2 ci el şarjlı matkap çok moda: Orijinalin doğrudan bir devamı ile uğraşıyoruz, bu da ikinci bir infüzyondan biraz, modelin başlığına sahip olan Cadılar Bayramı veya Çığlık'a bakın. İdeal olarak, korku gazilerinden başlatılmamış Chainsaw acemilerine kadar birkaç hedef grup alırsınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku