180 lik şerit testere

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 180 Lik şerit Testere tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 180 lik şerit testere?

180 lik şerit testere doğru şekilde kullanılmasına ek olarak, uzun süre iyi hizmet vermesi için bakım kaçınılmazdır. Bakım sırasında motorun kapalı olması ve elektrik fişinin çekilmesi önemlidir.

Yüksek ağırlık ve ayrıca boyut (iki metreye kadar uzunlukta ray) iki kişi tarafından çalıştırılmasını gerektiriyordu. Bu tür testereler hala Güney Amerika ve Afrika'nın orman bölgelerinde kullanılmaktadır. Avrupa'da artık tarihsel koleksiyon haline geldiler.

Kapak, kılıçtaki bir deliğe oturan metal bir mandrel içerir. İkinci küçük bir döner tekerlek ile, önce mandreli tam olarak deliğe sığacak şekilde ayarlamanız gerekir. Bu başlangıçta biraz titiz olabilir, çünkü her zaman giymeniz ve altına yakından bakmanız gerekir. Ama buna alışıyorsunuz ve zamanla oldukça hızlı gidiyor.

Zincir tutucu pimi: Korkunç geri çekilmeye ek olarak, 180 lik şerit testere rehberlik ederken zincirin yırtılması en tehlikeli öngörülemeyen olaydır. Zincir pimi, motor bloğunun altında bir çatlak olması durumunda zincirin kullanıcıya dönmesini önler.

Plastik gövde yüksek kalitededir ve birçok alıcı tarafından beklenenden çok daha sağlamdır. Testere zincirinin dişlerinde aşırı aşınma da yoktur. Zincir kolayca bilenebilir ve esas olarak dayanıklı olarak tanımlanır.

Yuva pençeleri, muhafazanın ağır tarafındaki testte bazı testerelere monte edilir. Kısmen sert plastikten yapılmış, kısmen metalden yapılmıştır. Kılavuz korumasına ek olarak, bunlar stabilite ve temiz kesimler sağlar ve ayrıca bir kontrol koruması sunar. Bu gerçek bir profesyonel için gereksiz olabilir. Laypeople için stop koruması kesinlikle önerilir.

Testere kesme performansı, 180 lik şerit testere saniyede ne kadar kesme yüzeyi işleyebileceğini gösterir. En yüksek performans her türlü sürüş arasında elde edilir ve bu nedenle ağır orman işleri, ağaç kesimi ve büyük miktarda yakacak odun kesmek için uygundur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku