135 hidrolik direksiyon

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 135 Hidrolik Direksiyon tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 135 hidrolik direksiyon?

Fuxtec'ten 135 hidrolik direksiyon birçok ihtiyacı bir araya getiriyor - çok iyi bir fiyata çok fazla performans ve büyük miktarda ekipman elde ediyorsunuz. Özellikle hobi ve yarı profesyonel segmentte, Fuxtec motorlu testereler birden fazla değerlendirmeye değer. Her uygulama için ürün yelpazemizde benzinle çalışan modellerin yanı sıra elektrik ve pil çeşitlerimiz var. Ağaç kesme işleri için çeşitli aksesuarlar Fuxtec'te eksik değildir.

Akülü kılıç testerenin aksine, elektrikli tilki kuyrukları özel kalınlık ve genişliğe sahip çok sert bir testere bıçağına sahiptir. Esas olarak genel ahşap işleri için kullanılırlar. Burada farklı malzemeler karşılık gelen bir testere bıçağı ile de işlenebilir.

Pratik testte, testerelerin birçoğu daha küçük ağaçları keserken ve birikmiş meşe gövdelerini bölürken bile iyi performans gösterdi. Burada daha fazlasına ihtiyacınız varsa, testere kılıcına bir göz atmalısınız. Daha kalın gövdeleri kesmek istediğimi biliyorsam, testere kılıcım biraz daha uzun olmalı, Peter Baruschke'ye tavsiyede bulunuyor.

Avantajları Tabii ki, üst sap 135 hidrolik direksiyon küçük, erişilmesi zor işlerde uzmanlaşmıştır. Büyük düşmeler için çok küçük olduğundan, özellikle profesyoneller tarafından genellikle iki testere olarak kullanılır. Lütfen dikkat: Üst Kulplu motorlu testereler güvenlik nedeniyle tek elle kullanılamaz.

Performans iyidir, ancak rahat kullanım ve iş güvenliği de aynı derecede önemlidir. Bu nedenle, tüm motorlu testerelerimiz ve motorlu testerelerimiz iyi düşünülmüş ve yenilikçi bir teknoloji ile donatılmıştır. Örneğin, zahmetsiz başlatma için STIHL ErgoStart ile, ek fren sistemi STIHL QuickStop, yanda zincir gerginliği, aletsiz açılabilen patentli tank kapakları veya STIHL antivibrasyon sistemi. Ürün teknolojisi alanında özelliklere ve yeniliklere genel bir bakış bulunabilir.

Bununla birlikte, motor yağı, yağlama üzerine dağıtılan zincir yağı ile karıştırılmamalıdır (yukarıya bakın). Bu tür yağlama, testere tarafından kullanılan enerji kaynağından bağımsız olarak tüm testereler için eşit derecede gereklidir.

Testere dişleri olan bir zincir piston üzerine gerilir, bu da pistonun hareketi ile hareket ettirilir. Malzemeler zincir hareket ettirilerek kesilebilir. 135 hidrolik direksiyon genellikle ahşabı daha küçük parçalarda görmek için kullanılır. Ancak diğer malzemeleri ayırmak için de kullanılabilir. Bir testerenin en basit varyantı, kullanıcının ahşabı kesmek için testere bıçağını hareket ettirmesi gereken sıradan el testeresidir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku