1200 zımpara kağıdı

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 1200 Zımpara Kağıdı tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 1200 zımpara kağıdı?

Özel sektörde testere için kolay kullanım kesinlikle önemlidir. Bunun için çeşitli kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Düşük ağırlık kullanımı kolaylaştırır. Kolay bakım ve bakım da bunun bir parçasıdır. Modern 1200 zımpara kağıdı artık zinciri değiştirmek ve germek için araçlara ihtiyacı yok. Yağ seviyesi göstergesi, yağ beslemesinin kontrol edilmesini kolaylaştırır. Kılavuz bölümündeki diğer satın alma kriterleri hakkında sizi bilgilendireceğiz. Mekanik zincir freni ve üreticinin talimatlarına göre sağlam bir pençe durdurması ile güvenlik sizin için yüksektir. Aletsiz zincir gerilimi de vardır. Üreticiye göre, kılıcı sabitlemek ve zinciri germek için sadece iki adım gereklidir. Bu, zincir ekiminin hızlı, rahat ve kullanıcı dostu olmasını sağlamaktır.

Kesme uzunluğu için, yaklaşık beş ila yedi santimetre kılıcın uzunluğundan çıkarılmalıdır. Kılıç uzunluğu her zaman bireysel ihtiyaçlara ve uygulama alanına göre seçilmelidir.

Testere kılıcının ucu ile hiç görmedim. Testere dişleri ahşapta kama yaparsa, geri tepme meydana gelir: testere yüze doğru yukarı doğru çekilir! Zincir otomatik olarak frenlenmesine rağmen yaralanmalar hariç tutulmaz. Asla yanlış zinciri kullanmayın. Ray üzerine mükemmel monte edilmiş gibi görünse bile.

İdeal kullanım: Küçük ve orta ağır bahçe işleri, DIY ihtiyaçları ve ağaç budaması. Fırtınalardan sonra hasarlı ağaçları ve çubukları temizlemek için de kullanılabilir, ancak kablolu bir elektrik 1200 zımpara kağıdı olduğu için muhtemelen bir jeneratöre ihtiyacınız olacaktır.

Gaz kilidi arka kolun üstünde bulunur. Gerçek gaz kolu alt tarafında bulunabilir. Gaz kolu kilitlenir ve bu nedenle gaz kilidine basılmazsa hareket ettirilemez. Bu durumda, motor sadece rölantide çalışır ve zincir çalışmaz. Gaz kelebeği kilidi böylece kasıtsız gazlanmayı önler (ör. B. dallar aracılığıyla) ve yanlış kullanım.

Birçok üretici PS'deki performansı da belirtiyor. PS numarası, kW cinsinden güç tüketimi için bir şartname yasalarca gerekli olmadan önce gücü belirleme standardıydı.

Bir 1200 zımpara kağıdı yüksek zincir hızına sahipse, testere denilen testere riskini ortadan kaldırmak için kısmen bir zincir fren ile donatılmıştır: Bu geri tepme efekti, testerenin üst kısmına yanlışlıkla vurursanız ortaya çıkabilir. ahşap. Böyle bir durumda hızlı bir şekilde durdurmak için kullanıcı, kablosuz motor testeresinin ana kolundaki açma / kapama anahtarını çalıştırır. Zincir haznesi ve motor saniyenin bir kısmı içinde durdurulur. Tabii ki, karşılaştırmamızda hangi cihazların bu özelliğe sahip olduğunu gösteriyoruz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku