11 kg kırıcı delici hilti

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 11 Kg Kırıcı Delici Hilti tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 11 kg kırıcı delici hilti?

Benzin 11 kg kırıcı delici hilti ayrıca iç parçaları koruyan ve tutma sapına sahip sağlam gövdeden oluşur. Ayrıca, sapta, acil bir durumda benzini hemen durduran otomatik bir fren de vardır.

Ön el koruması ayrıca zincir frenini takmak için kullanılır ve geri vurulduğunda otomatik olarak tetiklenir. Mükemmel çalışıyor. Bununla birlikte, vites kolu serbest bırakıldığında, zincir biraz aşağı iner. Tamamen zararsız değildir. Makita'da olduğu gibi, zincir gerginliği ve yeniden gerdirme hala optimize edilmelidir.

İçin uygun... Birkaç yumruk alıp çok fazla giyebilen bir karakter isteyen yakın dövüş hayranları. Ayrıca ağır nişasta silahları ve dayanıklılık için iyi koşullara sahiptir.

Daha küçük PS numaralarına sahip 11 kg kırıcı delici hilti durumunda, üreticinin bilgilerine uyulmalıdır; genellikle sadece bir sonraki en büyük kılıç uzunluğu mevcut motor bloğuyla uygun şekilde çalıştırılabilir.

Alternatif bir seçenek elbette ikinci bir pil satın almaktır. Ana pil şarj olduğu sürece, ikinci pil ile çalışmaya devam edebilirsiniz. Böylece uzun kesintiler olmadan tam güçte çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu nedenle ikinci bir pil satın almak faydalı olabilir.

Testimiz sırasında önce küçük görevleri denedik. Çevresinde on ila on beş santimetre olan daha küçük dallar Akita makinesi tarafından kesildi.

En büyük makine tamirci için her zaman en iyi veya kesinlikle gerekli değildir. Ağaçları sadece daha sık budamak istiyorsanız, daha düşük çıkışlı cihazları kullanabilirsiniz. Daha az egzoz gazı ürettikleri için bu çevreyi korur. Çok küçük dallarda bile, bir 11 kg kırıcı delici hilti bile daha iyi bir seçim olabilir. Bununla birlikte, kalın ağaçların kesilmesi veya betonların kesilmesi gerekiyorsa, büyük bir yer değiştirme ve yüksek performans sağlanması zorunludur. Ancak, şirket içinde çalışmak istiyorsanız, egzoz gazı gelişimi nedeniyle elektrik motorlu bir motor kullanmanız gerekir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku