10000 zımpara

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 10000 Zımpara tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 10000 zımpara?

Yağ deposu. Her 10000 zımpara bir yağ tankı ile donatılmıştır. Bu ne kadar büyük olursa, o kadar ağırlaşır. Bununla ilgili hoş olan şey, daha büyük bir tankın sık sık yakıt ikmali gerektirmemesidir. Satın almadan önce, testerenin bir yağ deposu görüntüleme penceresi olup olmadığını da kontrol edin. Bu, yağ tankındaki miktarı kolayca kontrol etmeyi mümkün kılar.

Sonra verilen Oregon zincirini kılıcın üzerine koydun. Burada doğru şekilde yerleştirildiğini not etmelisiniz. Testere dişlerinin kullanım talimatlarındaki ayrıntılı görünümü bunu kolaylaştırır. Sonra kılıcı zincirle testereye takabilirsiniz. Zincir, motorun tahrik tekerleğinin etrafına yerleştirilir

Reçine kalıntıları ve yağ gibi kalıcı kirler, özel bir temizleyici yardımıyla kolayca çıkarılabilir. Bu koruyucu giysilerin temizlenmesi için de kullanılabilir.

10000 zımpara ile çalışırken kaza riskini daha da azaltmak için her zaman özel güvenlik kıyafetleri giymelisiniz. Yani sadece testereden değil, aynı zamanda kıymıklardan, gürültüden veya düşen ahşap parçalarından da korunuyorsunuz. Aşağıdaki koruma öğelerini giymenizi öneririz:

BoschBosch, otomotiv endüstrisine tedarikçi olarak başladı ve o zamandan beri işini ev aletleri ve bahçe aletleri içerecek şekilde genişletti. Bosch çim biçme makinesi karşılaştırmamızdan bilinebilir. Bosch'tan kablosuz elektrikli süpürgeler de vardır. Bahçe ekipmanları alanında, üretici iyidir, ancak en iyisi değildir.

Buzlu ve kirli ahşapla zincirler hızla donuklaşır. Sonra keskinleştirilmeleri gerekiyor. Bu amaçla özel dosyalar veya zincir bileyici makineleri kullanabilirsiniz. Kollar doğrudan motorlu testerenin muhafazasında ve tahrik motorunun içinde bulunur. Elektrik motoru, birçok çim biçme makinesinde olduğu gibi bir marş motoru ile çalıştırılır. Muhafazanın önünde, testere zinciri kılıcı olarak adlandırılan raylı bir metal sac vardır. Bu rayın kenarına bakarsak, bir oluk keşfederiz. Bu oluğun etrafında metal bir zincir veya testere zinciri çalışır. Üstte, bir sapma yıldızı gereksiz sürtünmeyi önlemelidir.

Test edilen pil 10000 zımpara işlev yelpazesindeki farklılıklar, pil durumu ekranı gibi küçük ama genellikle belirleyici ayrıntılardan oluşur. Örneğin, yağ tasarrufu sağlayan zincir yağlamalı cihazlar ve hatta ayarlanabilir bir yağ pompası vardır. Ama aynı zamanda yağ dolgu açıklığının boyutu veya. yağ deposunun değişmesi.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku