100 numara zımpara

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 100 Numara Zımpara tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 100 numara zımpara?

Bahçelerine ağaç ve çalı diken toprak sahipleri sorunu biliyor: yılda en az bir kez, bitkilere bakılmalı ve gerekirse kesilmelidir. Diğer kesme aletleri burada hızla sınırlarına ulaşıyor, bu yüzden bir 100 numara zımpara satın almayı düşünmeliler. Ama doğru olan bu? Sonuçta, sadece klasik benzinle çalışan değil, aynı zamanda elektro ve pille çalışan modeller de var. Ancak sadece ev bahçesinde değil, her şeyden önce ormanda ve ahşabı kullanışlı kütüklere ezerken - profesyonel modeller öncelikle burada talep edilmektedir. Satın almadan önce müşteriler bir teste başvurmalıdır. Bu, satın alma kararında önemli ölçüde yardımcı olabilir.

Kendi zincir kalemtıraşınıza yapılan yatırımın değerli olup olmadığı, testere işinizin ne sıklıkta yapıldığına bağlıdır. Bir elektrik uzmanının genel düzenli bakımı da bir avantajdır. Testere kullanılmadığında saklamak için garaj veya kiler gibi kuru, serin odalar seçmelisiniz. Pas oluşumu ve nem riski burada en olası olanıdır.

Santrifüj debriyaj, zincirin sadece belirli bir motor hızında sürülmesini sağlamaya yardımcı olur. Bu nedenle zincir temel olarak boştur. Santrifüj debriyaj ayrıca zincir frenini aşırı yüklerken veya kayarak tetiklerken motorun gereksiz yere boğulmasını önler.

100 numara zımpara satın almak istiyorsanız, önce testereyi kullanmak istediğiniz amacı dikkatlice düşünmelisiniz. Bunları sadece kendi bahçenizde kullanmak istiyorsanız, genellikle elektrikli veya akülü bir testere ile iyi yapabilirsiniz. Öte yandan, ormanda çalışmak için kullanmak istiyorsanız, benzinli motorlu bir model kullanmayı tercih etmelisiniz. Bunlar, güç bağlantısının olmadığı yerlerde de kullanılabilmeleri avantajını sunar. Ayrıca daha fazlasını yaparlar. Testere sadece gerekirse, yüksek bir düğme de yeterli olabilir. Bununla kılıç önemli ölçüde daha küçüktür ve sadece dalları işleyebilir. Amaçlanan kullanım netleştirilir edilmez, optimal model bir testle belirlenebilir.

El korumasının diğer testerelere kıyasla açılmasının nispeten zor olduğunu belirtmeliyim. Başlangıçta, onu çok sıkı bir şekilde geri itmek için küçük bir engelim vardı, hiçbir şeyi kırmak istemiyorsunuz. Buna alışık değildim, diğer testerelerimle kolay. Ancak bunu biliyorsanız, mutlaka olumsuz değildir, sadece olağandışıdır. Böylece biraz daha sıkı tutabilirsiniz ve gerginlik çektiğinizde bir şeyi kıracağınızdan korkmanıza gerek yoktur.

Maksimum hızı tam olarak ayarlamak için yanınızda bir takometre olmalıdır. Çoğu motorlu testerede üç ayar vidası vardır. Boşta durma vidası (LA, T veya S olarak adlandırılır) boşta kalma hızını düzenler. Testere zinciri rölantide dönerse, hızı kontrol etmek için kullanabilirsiniz.

Sap iyi yol tutuşuna katkıda bulunur. Ergonomik şekilli ve en iyi yastıklı olmalıdır. Yastıklı kavrama yüzeyi kabarcık ve nasırlardan kaçınmaya yardımcı olur. Kolun lastikli bir yüzeyi güvenliği arttırır, böylece sap elinizde güvenli ve sıkıca uzanır. Kauçuk kaplama, 100 numara zımpara zaten diğerlerinde olduğu kadar güçlü olmayan titreşimleri azaltır

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku