10 kg kırıcı

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 10 Kg Kırıcı tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 10 kg kırıcı?

Bir 10 kg kırıcı yüksek zincir hızına sahipse, testere denilen testere riskini ortadan kaldırmak için kısmen bir zincir fren ile donatılmıştır: Bu geri tepme efekti, testerenin üst kısmına yanlışlıkla vurursanız ortaya çıkabilir. ahşap. Böyle bir durumda hızlı bir şekilde durdurmak için kullanıcı, kablosuz motor testeresinin ana kolundaki açma / kapama anahtarını çalıştırır. Zincir haznesi ve motor saniyenin bir kısmı içinde durdurulur. Tabii ki, karşılaştırmamızda hangi cihazların bu özelliğe sahip olduğunu gösteriyoruz.

Akita testeresi de teslimat söz konusu olduğunda artı puan toplayabildi. Zincir yağı beslemesini düzeltmek ve karbüratörü modüle etmek için gerekli olan vidalama aleti de testerenin teslim edildiği kutudadır.

Ve son güvenlik cihazı olarak, testere sırasında iki düğmenin çalıştırılması gerekir. İlk olarak, zincir hızını basınç ve aynı zamanda sapın üzerindeki güvenlik kolunu da düzenleyebileceğiniz sap üzerindeki olağan tetikleyici. Bununla birlikte, bu güvenlik kolu o kadar pürüzsüz ve o kadar akıllıca tutturulmuştur ki, elinizi sapın etrafına koyar koymaz otomatik olarak çalıştırırsınız. Bu nedenle testere gerçekten rahat bir şekilde tutulabilir ve başlatılabilir.

Daha fazla bilgi Hangi modeli seçerseniz seçin, testere zincirini düzenli aralıklarla keskinleştirmeniz gerekir. 10 kg kırıcı keskinleştirmek, keskinleştirmek için ihmal etmekle çalışırken, gereksiz yere çalışmaya dahil olan zamanı ve çabayı artıran en önemli görevlerden biridir. Son zamanlarda, tek elle insanlar da pazara girdi. Tek elle kullanım için bu testereler, bir testere ile aynı işlevi yerine getirir. Çapı birkaç santimetreye kadar olan dalları budamak için uygundurlar.

Benzinle çalışan el testerelerinin sunulduğu çok sayıda yer var. Testereler her zaman donanım mağazalarında bulunur. Ancak, oradaki cihazlar diğer yerlerden biraz pahalıdır. Bazen yiyecek indirimcileri bile biraz daha ucuz özel testereler sunar. Ancak, bunlar her zaman gerçekte performans gösteren cihazlar değildir. Tabii ki, testereler de internette sunuluyor. Oradaki cihazlar genellikle biraz daha ucuzdur. Sonuçta, motorlu testereyi gereksiz yere pahalı hale getirecek uzun ulaşım yolları yoktur.

Akü testereleri, pille çalışan elektrik motorunun bulunduğu darbeye dayanıklı ve toza dayanıklı bir muhafazadan oluşur. Ayrıca birçok küçük testere dişi olan kılıç benzeri bir kılıcı vardır. Akülü bir kılıç testeresi bir yapbozla benzer şekilde çalışır, bu nedenle dikey bir hizada çalışır.

Diğer bir dezavantaj ise cihazın kablosudur. Elektrikli bir 10 kg kırıcı kullanın, dikkatli olmalısınız. Örneğin, kabloyu yanlışlıkla görme riskiniz vardır. Ek olarak, bir elektrikli motor testeresinin performansı genellikle bir performansından daha azdır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku