1 numara zımpara

★★★★☆

Bizim önceliğimiz sizin rahatınız, bu yüzden en iyi 1 Numara Zımpara tekliflerini hazırladık. Başka bir yere bakmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün çünkü bu fırsat sizin için kaçırılmayacak bir fırsat! Hadi, acele edin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 1 numara zımpara?

Bir 1 numara zımpara ne sıklıkta muhafaza edilmelidir?Elektrikli testere uzun süre işlevsel kalması ve optimum kesme performansı getirmesi için düzenli bakım ve bakım gereklidir. Pil, elektrik veya pil olup olmadığına bakılmaksızın, her kullanımdan önce ve sonra temizlenmelidir, böylece tüm bileşenler işlevsellikleri açısından kontrol edilir. Ayrıca, testere bakımının sezonun başında ve daha uzun bir depolamadan önce yapılması önerilir.

Testere zinciri, gaz kolu serbest bırakıldığında zincir freni tarafından derhal durdurulur. Bu önemli zincir freni olmadan, testere zinciri kontrolsüz bir şekilde çalışacak ve böylece yüksek bir güvenlik riski oluşturacaktır.

Akita testeresi de teslimat söz konusu olduğunda artı puan toplayabildi. Zincir yağı beslemesini düzeltmek ve karbüratörü modüle etmek için gerekli olan vidalama aleti de testerenin teslim edildiği kutudadır.

Her zaman işitme koruması, gizlilik ekranı ve kesim koruma kıyafetleri de dahil olmak üzere yeterli koruyucu giysileri düşünün. Bu yaralanma riskini en aza indirir ve 1 numara zımpara ile çalışmak daha da eğlencelidir.

İLK GÜVENLİK - Hassas metal motorun yanı sıra çerçeve ve naylon gövde güvenilir performans sağlar. Zincir freni, aksilikler meydana geldiğinde keskin ve tırtıklı dişleri derhal durdurur. Ayrıca kırpma, uzuvlar veya sarsıntı yaparken dallara ve diğer yabancı cisimlere karşı el koruması görevi görür.

Ön el koruması ayrıca zincir frenini takmak için kullanılır ve geri vurulduğunda otomatik olarak tetiklenir. Mükemmel çalışıyor. Bununla birlikte, vites kolu serbest bırakıldığında, zincir biraz aşağı iner. Tamamen zararsız değildir. Makita'da olduğu gibi, zincir gerginliği ve yeniden gerdirme hala optimize edilmelidir.

İşten sonra her seferinde 1 numara zımpara gerçekten temizlemeliyim? Reçine gibi kurutulmuş, inatçı kirlerin testere düzenli olarak temizlenmesi önemlidir. Testere zincirini çıkarın ve her işten sonra testerenizi temizleyin. Her zaman en iyi şekilde bilenmiş bir zincir özellikle önemlidir. Bir zincir değişikliğinin yapılması kolay olmalı, ancak bunu sadece profesyonel rehberlik altında öğrendiyseniz kendiniz yapmalısınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku